Цитата із книги “Кохання до кумира”
![Цитата із книги “Кохання до кумира” Цитата із книги “Кохання до кумира”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1626603105_8894674.jpg)
Цитата із книги “Кохання до кумира”
— Пробач мені за біль, який я приношу тобі.
Він глянув в мої очі.
— Я вірний тобі. Ніколи та ні за що не зраджу тобі. Ти моє життя, моє повітря, без якого задихнуся. Я кохаю тебе.
— Знаю, — я торкнулася його щоки та лагідно погладила її. — Пробач, що не повірила тобі відразу. Мені так страшно, що ми не витримаємо натиску цього світу та розбіжимося в різні сторони. І станемо як дві паралельні лінії один для одного — недосяжні.
— Не бійся. Я поряд. Ми здолаємо всі перешкоди. Тільки довіряй мені, не відштовхуй від себе, — відчайдушно сказав Том.
Оригінал статті на Букнет: Цитата із книги “Кохання до кумира”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.