Це справедливо?!

Це справедливо?!

Це справедливо?!

Що відчуваєш, коли несправедливість коїться на твоїх очах? Опускаєш додолу? Клянеш себе за неміч? Чи може малюєш в уяві барвистий бумеранг, який прилетить у пику лиходію? А що, якщо ти матимеш змогу впливати на хід речей і дізнатись причину власного горя? Непогана перспектива. От тільки разом із можливостями з’являються наслідки. Дивні сріблясті нитки, які пронизують реальність Ангеліни щоразу, коли вона стає свідком кривди, віднедавна набули достатньої сили, аби відібрати її власне життя…

Хіба можливо пройти повз цієї книги? )))  Фентезійний роман “Тінь справедливості” не раз змусить закушувати вуста від напруги й здивування. 

Анотація 

Ангеліна Лиходій не пам’ятає про своє небесне походження, живе нелегким життям пересічної громадянки обласного центру. Та “добрі нелюди” нагадають про призначення її “душі” і про те, що на небеса слід повернутися вчасно, інакше… Але як Ангеліна може залишити маленьку доньку, хвору матір та рідне місто, що “заплуталось у нитках змови нелюдів”. Невже таємниця зникнення коханого чоловіка так і залишиться нерозгаданою, а закоханий демон не отримає свого покарання?

У тексті є: небесні створіння, демон, відьми, упирі, вовкулаки, нявки та багато інших істот, що впливають на життя пересічних громадян.

І наостанок – інтригуючий уривок:

“…Симаргл, небесний посланець з трудовим стажем у три сотні років, вхопив два мішечки зі сміттям та хвацько закинув на ГАЗ 53. Неквапливим кроком пройшов три метри до наступних пакетів, щоб відправити їх до гурту… … – Отже, я лечу. Тримаю. І раптом хмари ніби…ніби… От як ця ковдра. Лясь мене по мордяці. І мене назад у тунель часу. А туди ж так сходу не можна. Та я не розгубився. Я тримаю. І лечу. А воно знов по мордяці мені ляща. Якби я знав, що то! Якби я знав! А воно ляща… ляща… І я впустив… її…То так… Але ти не зрозумієш. Коли у твоїх лапах вже не має. Коли ти не тримаєш… … – Вона? А вона тепер тут на Землі. Та Земля велика. Ти розумієш наскільки Земля велика? А час! У якому вона часі? Ти розумієш? Ні? І я ні! Я її не знайшов… – То шукай…”

Заходьте у гості до Марії Луізи Коллє

Дякую за увагу. 

Оригінал статті на Букнет: Це справедливо?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"