Це нарешті сталося!

Це нарешті сталося!

Це нарешті сталося!

Невеличкий смачний кусь з сьогоднішнього продовження “Перевиховання мамусиного синочка”) Якщо ще не заглядали на сторінку – швидко виправляйте цю помилку)))

«А це хороший привід», – вирішив Макс, сплітаючи свої пальці з її. Другою рукою притягнув до себе за талію і припав до губ дівчини. Весь вечір тільки про те й думав, щоб зробити це, але так і не наважувався. І ось тепер Маша зробила для нього найкраще, що тільки могла – дала можливість насолодитися смаком вуст Віоли.

В першу секунду вона завмерла, не розуміючи, що відбувається, але потім, ніби відійшовши від шоку, прикрила очі. Макс був впевнений – вона не стане відштовхувати, даючи розіграти сцену, як годиться. Але замість цього дівчина відповіла на його поцілунок. Не стала слухняно приймати, як невіддільну частину домовленості, а з усією пристрастю вп’ялася в його губи. Смак шоколаду і полуниці змішався воєдино, а хлопець божеволів від того, якими м’якими й податливими виявилися її губи. Відірвалася лише на мить, щоб провести кінчиком свого язика по його нижній губі, і Макс зрозумів, що пропав – хрипкий стогін вирвався з його горла, а дихання почастішало. Її пальці заплуталися в його волоссі, і ця ласка змусила забути про все.

Оригінал статті на Букнет: Це нарешті сталося!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"