Це нарешті сталося!

Це нарешті сталося!

Це нарешті сталося!

Невеличкий смачний кусь з сьогоднішнього продовження “Перевиховання мамусиного синочка”) Якщо ще не заглядали на сторінку – швидко виправляйте цю помилку)))

«А це хороший привід», – вирішив Макс, сплітаючи свої пальці з її. Другою рукою притягнув до себе за талію і припав до губ дівчини. Весь вечір тільки про те й думав, щоб зробити це, але так і не наважувався. І ось тепер Маша зробила для нього найкраще, що тільки могла – дала можливість насолодитися смаком вуст Віоли.

В першу секунду вона завмерла, не розуміючи, що відбувається, але потім, ніби відійшовши від шоку, прикрила очі. Макс був впевнений – вона не стане відштовхувати, даючи розіграти сцену, як годиться. Але замість цього дівчина відповіла на його поцілунок. Не стала слухняно приймати, як невіддільну частину домовленості, а з усією пристрастю вп’ялася в його губи. Смак шоколаду і полуниці змішався воєдино, а хлопець божеволів від того, якими м’якими й податливими виявилися її губи. Відірвалася лише на мить, щоб провести кінчиком свого язика по його нижній губі, і Макс зрозумів, що пропав – хрипкий стогін вирвався з його горла, а дихання почастішало. Її пальці заплуталися в його волоссі, і ця ласка змусила забути про все.

Оригінал статті на Букнет: Це нарешті сталося!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"