Це найромантичніше побачення в моєму житті
![Це найромантичніше побачення в моєму житті Це найромантичніше побачення в моєму житті](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Це найромантичніше побачення в моєму житті
ТРЕТІМ БУДЕШ?
Новий розділ уже на сайті. “Це найромантичніше побачення, що було в моєму житті.”
“Щось гупає поруч зі мною на ліжко так, що я мало не підлітаю з матраца до стелі.
Знайомий хрипкий голос каже щось про те, що оце він вдало зайшов, а були в нього сумніви, бо тут занадто тихо – може й пастка.
Шорсткі пальці віддирають нарешті скотч від обличчя.”
Невже все?
А, ні.
А як – читайте й дізнавайтесь
СПОЙЛЕР: романтична постільна сцена, на жаль коротка, бо …
Далі спойлерити не буду, і у нас все без позначки 18+)))
Оригінал статті на Букнет: Це найромантичніше побачення в моєму житті
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.