Це вам не якась там наречена для боса ахахахаа

Це вам не якась там наречена для боса ахахахаа

Це вам не якась там наречена для боса ахахахаа

Продовженню бути, якщо книга набере 300 бібліотек. В продовженні Ксю переїжджає до Києва, до двох інших головних героїв, Діми та Богдана) І тепер вони всі будуть в одному місті. Більш того, Ксю і Діма будуть вчитись в одній консерваторії) 

Тепер не буду. Нехай залишається, принаймні до осені. Якщо  “Гра Ксю” встигне до 1.09 набрати 300 бібліотек – десь через два тижні з того момента я опублікую першу главу “Гри Ксю 2″(робоча назва ахахахха, буде щось більш мелодійне і красиве)). Якщо ні – я все ж видалю її і відправлю на конкурс. 

Цікаво, що читачі побачили, наскільки дорога мені ця історія, це вам не якась  там “наречена для боса” ахахах)) 

В цій книзі нема популярних тегів, крутої обкладинки, чи чіпкої для ока назви. Але в ній є частинка моєї душі.

Можливо, в ній її більше, ніж в більшості моїх творів(отака от цікава навмисна тавтологія). Багато фактів в Ксю списано з мого реалу. Вся частина про музичний фестиваль, навіть головний герой і викладачка головної героїні списані з реальних людей… 

А Ксю списана з моєї доньки. З того, як я уявляю її через років шість) 

Діма списаний з реального Дмитрія, скрипаля, треба глянути, скільки йому зараз років, навіть цікаво… хммм… Вже десь 23-24 напевно)) 

Отже, до біса круті обкладинки, до біса круті теги, назви  і суцільне кохання з охами-вздохами. Я люблю писати саме такі історії, як ця. Читайте книги за зміст, а не за мішуру навколо них. 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Це вам не якась там наречена для боса ахахахаа

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"