хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання
![хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1652550961_857843.jpg)
хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання
А ви б хотіли протрапити на бал? Ви з подругою в старомодних сукнях, чоловіки в смокінгах пропалюють вас поглядами, і все через забаганку мера, який вирішив провести вечінку саме в такому старомодному стилі. А батько Наді сказав, що вона не може відмовитись =) І тоді він може подумає про відкриття нею свого бізнесу…))
Хто знає мою творчість, розуміє, що я помішана на сильних і незалежних жінках, вони в мене майже в кожному сольному творі, починаючи від «барбі» і «Зіграй мою наречену»…))
А тут, перед продовженням рецензії, дам вам уривок:
– Я Дем’ян, – заговорив нарешті чоловік.
– Гарне ім’я, – відповіла Надя. Захотіла додати, що надто гарне для такого самовпевненого павича, але вчасно прикусила язик.
– Я образив вас? – спитав чоловік, легенько усміхаючись.
– Як ви могли таке подумати? – Надя навмисне вклала у свій голос іронію та здивування.
– Бо ви не називаєте свого імені, – Дем’ян вдав, що не помітив іронії у її голосі.
– Не бачу сенсу, – Надя намагалася не дивитися йому в очі, бо як тільки пересікалася з ним поглядом, то одразу ж розчинялася у повітрі. Від нього віяло якоюсь особливою харизмою. Відчувалася сила та витримка. Поруч з ним почувалася маленькою дівчинкою і дуже хотілося пригорнутися до цього міцного плеча.
– І чому ж ?
– Бо ми більше не побачимося, – впевнено заявила Надя, вклавши у свій тон всю твердість.
– Помиляєшся, – чоловік перейшов на «ти», – бо ти хочеш вийти за мене заміж і народити мені купу таких же чорнявих колючок.
Ну, тут, напевно, цитату обірву ахаха)) Але її реакція була просто божественною. Скажу вам чесно, я просто в захваті від Наді. Дійсно яскравий і сильний персонаж, я давно про таких не читала, а саме за такими я і люблю спостерігати в книгах.
(тут є картинка)
Надя дуже хоче визнання від батька і хоче свій бізнес. Але у батька нема навіть часу поговорити з нею про це. Але Надя не здається. Вона придумує, як поговорити з батьком про бізнес. Бере і подає резюме на одну з вакансій. Розумна дівчинка навіть прізвище змінює…)) Батько шокований, але пишається нею і підіграє, ніби вона й не його донька) Однак найцікавіше тільки починається! Бо він дає їй завдання! Запевнити одного дуже впертого клієнта піти на їхні умови. Якщо в неї вийде, Надя отримає карт-бланш! Зможе почати свій бізнес, досягти всіх своїх цілей….)) Надя вже впевнена в своїй перемозі, але… Що як цим клієнтом виявиться нахаба з балу?
Також уваги заслуговують і другорядні персонажі книги. Мені сподобались усі. І батько героїні, і матір, яка до речі теж доволі самостійна жінка і має бізнес, і брат-айтішник. Всі дуже живі, так само як і її подруга, яка підначувала Надю на аферу на балу))
За всіма ними дуже цікаво спостерігати! Але найцікавіше — це саме хімія між двома головними героями — Надею та Демʼяном, якого і має переконати героїня за умовами договору з батьком! Саме тому книга і називається «Переконаю тебе»)) Щиро запрошую і вас почитати цю захоплюючу історію!
Як тільки дочитаю цю книгу(я ще десь на половині, але думаю, сьогодні вже завершу, бо дуже цікаво), то продовжу читати і наступну частину дилогії «Переконай мене», яку купила саме сьогодні =)) бо саме сьогодні на цей бестселер діє максимально можлива на передплаті знижка — 14% і книгу можна купити всього за 30 грн)) Щиро запрошую вас до цієї історії, вона дійсно варта уваги!
Оригінал статті на Букнет: хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.