хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання

хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання

хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання

А ви б хотіли протрапити на бал? Ви з подругою в старомодних сукнях, чоловіки в смокінгах пропалюють вас поглядами, і все через забаганку мера, який вирішив провести вечінку саме в такому старомодному стилі. А батько Наді сказав, що вона не може відмовитись =) І тоді він може подумає про відкриття нею свого бізнесу…))
Хто знає мою творчість, розуміє, що я помішана на сильних і незалежних жінках, вони в мене майже в кожному сольному творі, починаючи від «барбі» і «Зіграй мою наречену»…))

А тут, перед продовженням рецензії, дам вам уривок:

– Я Дем’ян, – заговорив нарешті чоловік.

– Гарне ім’я, – відповіла Надя. Захотіла додати, що надто гарне для такого самовпевненого павича, але вчасно прикусила язик.

– Я образив вас? – спитав чоловік, легенько усміхаючись.

– Як ви могли таке подумати? – Надя навмисне вклала у свій голос іронію та здивування.

– Бо ви не називаєте свого імені, – Дем’ян вдав, що не помітив іронії у її голосі.

– Не бачу сенсу, – Надя намагалася не дивитися йому в очі, бо як тільки пересікалася з ним поглядом, то одразу ж розчинялася у повітрі. Від нього віяло якоюсь особливою харизмою. Відчувалася сила та витримка. Поруч з ним почувалася маленькою дівчинкою і дуже хотілося пригорнутися до цього міцного плеча.

– І чому ж ?

– Бо ми більше не побачимося, – впевнено заявила Надя, вклавши у свій тон всю твердість.

– Помиляєшся, – чоловік перейшов на «ти», – бо ти хочеш вийти за мене заміж і народити мені купу таких же чорнявих колючок.

Ну, тут, напевно, цитату обірву ахаха)) Але її реакція була просто божественною. Скажу вам чесно, я просто в захваті від Наді. Дійсно яскравий і сильний персонаж, я давно про таких не читала, а саме за такими я і люблю спостерігати в книгах.

(тут є картинка) 

Надя дуже хоче визнання від батька і хоче свій бізнес. Але у батька нема навіть часу поговорити з нею про це. Але Надя не здається. Вона придумує, як поговорити з батьком про бізнес. Бере і подає резюме на одну з вакансій. Розумна дівчинка навіть прізвище змінює…)) Батько шокований, але пишається нею і підіграє, ніби вона й не його донька) Однак найцікавіше тільки починається! Бо він дає їй завдання! Запевнити одного дуже впертого клієнта піти на їхні умови. Якщо в неї вийде, Надя отримає карт-бланш! Зможе почати свій бізнес, досягти всіх своїх цілей….)) Надя вже впевнена в своїй перемозі, але… Що як цим клієнтом виявиться нахаба з балу?

Також уваги заслуговують і другорядні персонажі книги. Мені сподобались усі. І батько героїні, і матір, яка до речі теж доволі самостійна жінка і має бізнес, і брат-айтішник. Всі дуже живі, так само як і її подруга, яка підначувала Надю на аферу на балу))

За всіма ними дуже цікаво спостерігати! Але найцікавіше — це саме хімія між двома головними героями — Надею та Демʼяном, якого і має переконати героїня за умовами договору з батьком! Саме тому книга і називається «Переконаю тебе»)) Щиро запрошую і вас почитати цю захоплюючу історію!

Як тільки дочитаю цю книгу(я ще десь на половині, але думаю, сьогодні вже завершу, бо дуже цікаво), то продовжу читати і наступну частину дилогії «Переконай мене», яку купила саме сьогодні =)) бо саме сьогодні на цей бестселер діє максимально можлива на передплаті знижка — 14% і книгу можна купити всього за 30 грн)) Щиро запрошую вас до цієї історії, вона дійсно варта уваги!

 

Оригінал статті на Букнет: хімія, крута сильна героїня+цікавий герой-завдання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

У США вийшла збірка Калитко «Ніхто нас тут не знає, і ми — нікого»

У США вийшла друком поетична збірка Катерини Калитко «Ніхто нас тут не знає, і ми — нікого» (Nobody Knows Us Here & We Don’t Know Anyone). Про це поетка повідомила на своїй фейсбук-стор

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"