«Хто ти такий», війна та постравматичний синдром | Артем Чех | BookForum у Львові
![«Хто ти такий», війна та постравматичний синдром | Артем Чех | BookForum у Львові «Хто ти такий», війна та постравматичний синдром | Артем Чех | BookForum у Львові](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/400x1.78/aceebcef6c8b5aa8.jpg)
Книжка як терапія, образ службовця після воєнних дій, спроба зрозуміти та осягнути біль травмованої людини. Про роман виховання «Хто ти такий» і не тільки – в розмові з письменником Артемом Чехом на 28-му BookForum у Львові.
Дивіться також:
Дорослішання та жінки в українській літературі | Катерина Калитко | BookForum у Львові
“Свобода – це частина травми” | Станіслав Асєєв про “Світлий шлях” | BookForum у Львові
Оригінал статті на Читомо: «Хто ти такий», війна та постравматичний синдром | Артем Чех | BookForum у Львові
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.