“Хто мій співавтор?”
![“Хто мій співавтор?” “Хто мій співавтор?”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620580164_6169400.jpg)
“Хто мій співавтор?”
Доброго вечора, мої любі!
Для мене це надзвичайно зворушлива подія. Кожного разу хвилююся, але зараз переживання подвійні.
Це мій перший досвід співавторства і хочу поділитися своїми враженнями. Ми з моєю колегою різні, у кожного своя манера, стиль, критерії при написанні. Зізнаюся, спочатку було незвично, бо сюжет, послідовність, події – все потрібно узгоджувати. Ми коригуємо один одного, ділимося враженнями від написаного, висловлюємося, коли щось не сподобається.
Але я у захваті, бо як говорить колега: “Ми списалися!” І це чудово. Я багато чого навчилася – насамперед організованості та планування, за що безмежно вдячна.
На вас чекають нові інтриги та загадки, неймовірні емоції та пристрасть, і звісно ж кохання й ще раз кохання!!!
Не мучитиму вас довгим постом, краще ловіть обкладинку нової книги та анотацію.
А ще у мене до вас одне важливе запитання: Як думаєте, хто мій співавтор?
P.S. Вихід новинки завтра!
АНОТАЦІЯ ДО КНИГИ “ВИКРАДАЧ”
Уляна – щаслива наречена, яка готується до весілля з коханим чоловіком. Все йшло за планом, поки у її ідеальний світ не увірвалася тінь з минулого. Вона впізнала його, він сколихнув серце й душу та посіяв сумніви. Яка таємниця об’єднує їх? Чи зможуть вони зберегти свій секрет та не дозволити спалахнути почуттям з новою силою?
Оригінал статті на Букнет: “Хто мій співавтор?”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.