Хто мій співавтор???
![Хто мій співавтор??? Хто мій співавтор???](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1629374090_7517242.jpg)
Хто мій співавтор???
Всім привіт) Знаю, що пишу це занадто часто, але незабаром буде ще одна новинка, яка обов’язково не залишить вас байдужими) Це буде книга “Поєднані танцем”. Тут будуть багато випробувань, неочікувані знайомства, сильні почуття та багато іншого)
А поки можете висловити свої припущення та спробувати вгадати, хто моя співавторка. Я залишу вам деякі підказочки)
Ця людина на Букнеті трішки довше, ніж я. Всі її книги написані від душі, тому не могли не приворожити до себе увагу читачів))) Кожне слово вона переживає разом з головними героями й з радістю передає ці нестримні почуття вам) Книги – це її життя)))
Змогли зрозуміти, хто це? Чекаю в коментарях ваші варіанти)))
Сподіваємося, що книга вам сподобається)))
Оригінал статті на Букнет: Хто мій співавтор???
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.