Хто мій #герой_у_реальному_житті?

Хто мій  #герой_у_реальному_житті?

Хто мій #герой_у_реальному_житті?

У рамках флешмобу вирішила написати ще про одного героя, котрий мені, ну, дуже до вподоби! 

Його бояться підлеглі, але дуже дивним страхом: вони його обожнюють, як бога війни Донара – невблаганного, проте справедливого. А ще його асоціюють з бездоганністю. Така собі людина-монумент. Рішучий, впевнений у своїх діях, швидко орієнтується навіть у найскладніших ситуаціях, та все ж не машина. За цією монументальною оболонкою ховається таки жива людина, котрій властиві сумніви, біль, живі почуття і навіть шалена пристрасть! 

Чому б я хотіла опинитись поруч з ним? Тому що біля нього я точно почувалася б впевнено. Він не з тих, хто кине напризволяще навіть у найскрутнішій ситуації. Заради жінки, котру він кохає, він зробить усе – навіть власним щастям пожертвує, аби тільки не нашкодити їй, бо ж за ним іде його прокляття – його магічний дар, що квітує чарівними тюльпанами, вимальовується дивними візерунками та дає велику силу. Щоправда, й платня за цю силу немаленька. 

А скільки таємниць криється за його незворушністю! І декотрі досить моторошні, хоч і не є його виною – скоріш, бідою. З цим героєм точно не буде нудно. Інколи страшно? Так. Але ж він захистить.

Флешмобом #герой_у_реальному_житті.

Про що йдеться?

Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?

Ідея така:

1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.

2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.

3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім’я героя, щоб ми не загубили одне одного – учасників флешмобу.

Долучитись може кожен бажаючий. 

 

Автор флешмобу Лоре Лея

Оригінал статті на Букнет: Хто мій #герой_у_реальному_житті?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"