Хто мій #герой_у_реальному_житті?

Хто мій #герой_у_реальному_житті?
У рамках флешмобу вирішила написати ще про одного героя, котрий мені, ну, дуже до вподоби!
Його бояться підлеглі, але дуже дивним страхом: вони його обожнюють, як бога війни Донара – невблаганного, проте справедливого. А ще його асоціюють з бездоганністю. Така собі людина-монумент. Рішучий, впевнений у своїх діях, швидко орієнтується навіть у найскладніших ситуаціях, та все ж не машина. За цією монументальною оболонкою ховається таки жива людина, котрій властиві сумніви, біль, живі почуття і навіть шалена пристрасть!
Чому б я хотіла опинитись поруч з ним? Тому що біля нього я точно почувалася б впевнено. Він не з тих, хто кине напризволяще навіть у найскрутнішій ситуації. Заради жінки, котру він кохає, він зробить усе – навіть власним щастям пожертвує, аби тільки не нашкодити їй, бо ж за ним іде його прокляття – його магічний дар, що квітує чарівними тюльпанами, вимальовується дивними візерунками та дає велику силу. Щоправда, й платня за цю силу немаленька.
А скільки таємниць криється за його незворушністю! І декотрі досить моторошні, хоч і не є його виною – скоріш, бідою. З цим героєм точно не буде нудно. Інколи страшно? Так. Але ж він захистить.
Флешмобом #герой_у_реальному_житті.
Про що йдеться?
Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?
Ідея така:
1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.
2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.
3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім’я героя, щоб ми не загубили одне одного – учасників флешмобу.
Долучитись може кожен бажаючий.
Автор флешмобу Лоре Лея
Оригінал статті на Букнет: Хто мій #герой_у_реальному_житті?
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.