Хто мій #герой_у_реальному_житті?
![Хто мій #герой_у_реальному_житті? Хто мій #герой_у_реальному_житті?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1651666724_9904368.jpg)
Хто мій #герой_у_реальному_житті?
У рамках флешмобу вирішила написати ще про одного героя, котрий мені, ну, дуже до вподоби!
Його бояться підлеглі, але дуже дивним страхом: вони його обожнюють, як бога війни Донара – невблаганного, проте справедливого. А ще його асоціюють з бездоганністю. Така собі людина-монумент. Рішучий, впевнений у своїх діях, швидко орієнтується навіть у найскладніших ситуаціях, та все ж не машина. За цією монументальною оболонкою ховається таки жива людина, котрій властиві сумніви, біль, живі почуття і навіть шалена пристрасть!
Чому б я хотіла опинитись поруч з ним? Тому що біля нього я точно почувалася б впевнено. Він не з тих, хто кине напризволяще навіть у найскрутнішій ситуації. Заради жінки, котру він кохає, він зробить усе – навіть власним щастям пожертвує, аби тільки не нашкодити їй, бо ж за ним іде його прокляття – його магічний дар, що квітує чарівними тюльпанами, вимальовується дивними візерунками та дає велику силу. Щоправда, й платня за цю силу немаленька.
А скільки таємниць криється за його незворушністю! І декотрі досить моторошні, хоч і не є його виною – скоріш, бідою. З цим героєм точно не буде нудно. Інколи страшно? Так. Але ж він захистить.
Флешмобом #герой_у_реальному_житті.
Про що йдеться?
Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?
Ідея така:
1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.
2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.
3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім’я героя, щоб ми не загубили одне одного – учасників флешмобу.
Долучитись може кожен бажаючий.
Автор флешмобу Лоре Лея
Оригінал статті на Букнет: Хто мій #герой_у_реальному_житті?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.