Хто ваш улюблений герой?трошки візуалізації+спойле

Хто ваш улюблений герой?трошки візуалізації+спойле

Хто ваш улюблений герой?трошки візуалізації+спойле

Привіт усім)
Читачі, можливо й не знають цього, але один з найбільших страхів авторів – писати одноманітно. Ті ж самі історії, ті ж самі характери й той самий розвиток подій. Кожному з нас хотілося б вірити у те, що він все ж ще не став настільки заїждженим, і герої хоча б чимось відрізняються.
То ж ось сьогодні в мене виникло таке питання – хто з моїх героїв-чоловіків вам найбільше сподобався й запам’ятався та чому. можливо було щось особливе, що заново розкрило його для вас? Чекаю на ваші коментарі!

 

2. Саша з “Двічі в одну річку”

 

3. А з “Неванільна історія кохання” у нас одразу двоє красенів!

Кір 

та Ігор (та знаю, знаю, що фонендоскоп тут не в тему, але цей красень без нього відмовився нам показатися!)

4, Ілля з “Пташка з діамантової клітки”

5, Тимур з “Я не можу тебе любити”

6, Матвій з “(не)Дитяча казка” 

7, Діма зі “Спаринг з любов’ю”

8. Фелкон з “Прокляття замку Блекхоук” (Так, цьому новенькому красунчику пощастило – одразу дві картинки)

Вибачте за тимчасові незручності!

До речі, хочете трошки спойлерів? 
Одразу ж після завершення фентезі про Вершника на вас чекає новенька книга) Хочете дізнатися яка? 

 

 

 

Ось! Як вам?

 

Оригінал статті на Букнет: Хто ваш улюблений герой?трошки візуалізації+спойле

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"