Хто автор?16

Хто автор?16

Хто автор?16

Учасник під номером 16.

– Ну, що йдемо? – Мирослав взяв Олену за руку та повів на місце стрільби. 

Десь неподалік лунали постріли, які змушували Олену здригатися. Проте, вона сама попросилась їхати з Мирославом, то нічого було тепер нарікати.

Мирослав взяв до рук рушницю та приготувався до стрільби. Спеціальна машина враз випустила тарілку в яку Мирослав одразу влучив, посудина розлетілась на друзки, Олена не встигла отямитись, як знову пролунав черговий постріл, а за ним ще один. Вона відчувала, як її серце колотиться, а в голові пульсує. Навіть попри навушники вона чула постріли, які надзвичайно лякали. В якусь мить Олена відчула, як їй бракне повітря.

– Годі, припини! – Олена затулила вуха руками, аби не чути усіх цих пострілів. 

Мирослав відклав зброю, помітивши як Олена забилась у куток.

– Пробач, рідна. – кинувся до неї.

Олена аж завила. Стільки було ніжності та теплоти у його голосі.

– Я не хочу більше тут знаходитись, забери мене додому. Прошу тебе.

ВІДПОВІДІ:

ІВАН НЕМЕШ

НАТІКО 

ТЕТЯНА КОТИЛО 

КЕЙТЛІН 

 

 

Ще хтось один мовчить! Нас 17 по списку отож ще один чекаємо)))

 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор?16

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"