Хто автор? 8 =)

Хто автор? 8 =)

Хто автор? 8 =)

 Запрошуємо вас взяти участь у нашому марафоні «Хто автор?».

Отже, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. Вам треба  прочитати уривок і написати в коментарях свою думку щодо того, хто є автором цього уривку серед запропонованих варіантів. 

Отже, ХТО автор цього уривку?

Життя далеке від ідеалу. З віком починаєш гостро сприймати будь-які труднощі. Ані здавалося, що її світ рухнув як башти-близнюки. В один момент просто розвіялись як міраж.

Вона не могла повірити своїм очам. Тіло заніміло, лише серце продовжувало битись у постійному темпі. Вона дивилась на щасливу пару, яка гралась з малюком. Чорнявий хлопчик з великими блакитними очима, як у татка. Усмішка! Його усмішка викликала у Ані судоми по всьому тілу.

Сльози накочувалися на очі, зсередини рвався крик, а тіло… Воно ніяк не реагувало. Ступор охопив її з ніг до голови. Дурна усмішка так і застигла на обличчі.

Арсен крутив малого у повітрі, всміхався.

Дружина стояла поряд і сяяла від щастя. Взявшись під руку, вони рушили з хлопчиком на руках уздовж пляжу. Анна дивилася їм вслід, спустошуючись вмить. Всі ймовірні емоції, реакції на побачене, застрягли десь в горлі. Дихати ставало все важче.

Мар’яна Доля
Хелен Соул
Кейтлін 
Ніка Єнжель
 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 8 =)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"