Хто автор? 8 =)

Хто автор? 8 =)

Хто автор? 8 =)

 Запрошуємо вас взяти участь у нашому марафоні «Хто автор?».

Отже, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. Вам треба  прочитати уривок і написати в коментарях свою думку щодо того, хто є автором цього уривку серед запропонованих варіантів. 

Отже, ХТО автор цього уривку?

Життя далеке від ідеалу. З віком починаєш гостро сприймати будь-які труднощі. Ані здавалося, що її світ рухнув як башти-близнюки. В один момент просто розвіялись як міраж.

Вона не могла повірити своїм очам. Тіло заніміло, лише серце продовжувало битись у постійному темпі. Вона дивилась на щасливу пару, яка гралась з малюком. Чорнявий хлопчик з великими блакитними очима, як у татка. Усмішка! Його усмішка викликала у Ані судоми по всьому тілу.

Сльози накочувалися на очі, зсередини рвався крик, а тіло… Воно ніяк не реагувало. Ступор охопив її з ніг до голови. Дурна усмішка так і застигла на обличчі.

Арсен крутив малого у повітрі, всміхався.

Дружина стояла поряд і сяяла від щастя. Взявшись під руку, вони рушили з хлопчиком на руках уздовж пляжу. Анна дивилася їм вслід, спустошуючись вмить. Всі ймовірні емоції, реакції на побачене, застрягли десь в горлі. Дихати ставало все важче.

Мар’яна Доля
Хелен Соул
Кейтлін 
Ніка Єнжель
 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 8 =)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"