Хто автор? 6

Хто автор? 6

Хто автор? 6

І знову всі привіт))) Любі читачі та автори, запрошуємо Вас взяти участь у нашому марафоні «Хто автор?». 

 

Хто автор цього уривочка:

Дзеркало. У нім я себе не впізнаю. Нездатна на це, просто приростаю до паркету, наче от-от випущу ще гілки, а з них плоди. Тільки перед цим ще позеленію, бо картинка переді мною – фантазія схиблених творчих людей. Якщо їх ще можна назвати “схибленими”, а не гірше…
Дві вуглинки в очах, що мерехтять гарячим світлом, стерли межі зіниць і розтікаються всіма білками. Чорнява з вогником поширюється наче акварельна фарба під водою, чхаючи на контури, виведені гострим олівцем. На волоссі самостійно крутиться й плететься віночок. Не тямлю, з чого і звідки він, проте червоне забарвлення стебла на кінцях голочок змінювалися фіолетовим. Лише на мить я згідна асоціювати це зі сходом сонця. А далі жах росте із колючками. Схожість між найбільшою яскравою зіркою і мною зростає.
-Що за маячня? – запитую саму себе я, нібито задзеркальна особа здатна відповісти. Тут же заспокоюю себе тим, що обличчя навпроти повторює мою міміку, а не посміхається, хмуриться, регоче, врешті-решт. Це б інакше коса за нервовою системою прийшла і не повернулася назад.

– Я просто не виспалася. І на роботі колеги нервові, теж дещо переймалася за новий проєкт. Це лише уява, крапка, – самонавіювання має спрацювати. Воно вже не раз діяло, тому сьогодні згодиться. Може, взагалі, випити щось міцненьке?
В пошуках бажаного “міцного”, вештаюся невеличкою кухнею, тобто її шафками. Якщо у спальні увімкнена лише лампа на тумбочці, то тут люстра хай працює. Серце й так не на місці, а телефоном світити не збираюся, розіб’ю ще.
-Нарешті, – витягую пляшку домашнього вина з-за пакетів з макаронами. – Тепер би налити в що, – оглядаю кімнату та намагаюся згадати місцезнаходження коробки з келихами. – Над витяжкою, певно.
Беру свій стакан, ставлю його на стіл, а сама поки роздумую, як розібратися з корком. Штопор теж казна-куди закотився, востаннє вимучений на Новий рік. Як тільки знаходжу і те, позбуваюся перешкоди для релаксу. Наливаю, закриваю, проте ледь не відпускаю налите з рук:на газовій плиті блакитні круги.
-Не зрозуміла, – придивляюся до цієї самої плитки і пригадую, як користувалася нею вранці. – Все на нулі.
А полум’я водянисте ж то горить…

 

Ну що, впізнали автора?

Ось варіанти:

ЛІЛІТ НАВІ

НІКА ЄНЖЕЛЬ

КРИСТИНА АСЕЦЬКА

ТЕТЯНА КОТИЛО

 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 6

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"