Хто автор? 3

Хто автор? 3

Хто автор? 3

Дорогі читачі та колеги

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіати відповіді, Вам ж потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього уривку.

Хто автор цього уривку:

В мерехтінні сотень свічок я знов і знов гортала сторінки старовинної книги. Вчитувалась в кожне слово, доки очі не почали пекти. Замружилась на хвилину а потім швидко-швидко закліпала, намагаючись прояснити зір та зняти втому. Знову поглянула на затерті сторінки, але слова зливались в один беззмістовний потік. Від відчаю опустила голову просто на книгу і накрила голову руками. Десь має бути спосіб! Я не зможу здійснити те, що задумала, якщо дальше буду такою ж слабкою!

– Дівчино, вже надто пізно, – над головою пролунав голос дідуся-бібліотекаря. – Все, що можна було переглянути по ритуалах сили, я ви вже прочитали. Невже нічого так і не знайшли?

Я похитала головою, не відриваючи її від книги.

– Це все не те! Вони всі мають тимчасову дію, та й наслідки такі, що й ворогу не побажаєш.

Від останньої думки я на мить зависла. От  якби змусити того демона, що вбив її сім’ю, прочитати таке заклинання. Цікаво, чи його б також… як же там… розірвало на шматки від від відчуття власної могутності? Усміхнулась про себе, уявивши цю картину. Хороша була б помста.

Бібліотекар нагнувся до мене і ледве чутно прошептав:
– Ви ж знаєте, що знання всемогутності підвладне лише їм? Вони ж завжди охороняють свої скарби.

О, я чудово знаю про що він говорив. Цим істотам точно відомо все про магію. Але де ж мені знайти дракона, який би погодився мені допомогти. Для них ми нижчий сорт. Майже як звичайні людиська, тільки трохи грамотні, бо хоч щось знаємо про магію і, навіть, інколи можемо її використовувати. Якби ж можна було отримати їхні знання!
Наче читаючи мої думки бібліотекар промовив:
– Знаєте, в їхній магічній академії є безліч цікавезних книг. От якби я міг сунути туди свого старого любопитного носа…

Думки завертілись з шаленою швидкістю. Мене навіть в жар кинуло. Ні… це безглузда ідея. Мене навіть на поріг не пустять. Останнє речення я пробурмотіла в голос, але дідусь, попри поважний вік добре все розчув.

– А ви знаєте, що цьогоріч відкрили нову кафедру травництва та цілительства. Щоб потрапити туди зовсім не обов’язково мати високий магічний рівень.

Наче змій спокушав він мене на необдуманий вчинок. І, чорт забирай, це працювало. Якщо є хоч найменший шанс дістатись тієї бібліотеки, я його використаю!

Варіанти відповіді:

Рома Аріведерчі

Ліліт Наві

Аріка Сант

Натіко Маер

 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 3

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"