Хто автор? 3

Хто автор? 3

Хто автор? 3

Дорогі читачі та колеги

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіати відповіді, Вам ж потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього уривку.

Хто автор цього уривку:

В мерехтінні сотень свічок я знов і знов гортала сторінки старовинної книги. Вчитувалась в кожне слово, доки очі не почали пекти. Замружилась на хвилину а потім швидко-швидко закліпала, намагаючись прояснити зір та зняти втому. Знову поглянула на затерті сторінки, але слова зливались в один беззмістовний потік. Від відчаю опустила голову просто на книгу і накрила голову руками. Десь має бути спосіб! Я не зможу здійснити те, що задумала, якщо дальше буду такою ж слабкою!

– Дівчино, вже надто пізно, – над головою пролунав голос дідуся-бібліотекаря. – Все, що можна було переглянути по ритуалах сили, я ви вже прочитали. Невже нічого так і не знайшли?

Я похитала головою, не відриваючи її від книги.

– Це все не те! Вони всі мають тимчасову дію, та й наслідки такі, що й ворогу не побажаєш.

Від останньої думки я на мить зависла. От  якби змусити того демона, що вбив її сім’ю, прочитати таке заклинання. Цікаво, чи його б також… як же там… розірвало на шматки від від відчуття власної могутності? Усміхнулась про себе, уявивши цю картину. Хороша була б помста.

Бібліотекар нагнувся до мене і ледве чутно прошептав:
– Ви ж знаєте, що знання всемогутності підвладне лише їм? Вони ж завжди охороняють свої скарби.

О, я чудово знаю про що він говорив. Цим істотам точно відомо все про магію. Але де ж мені знайти дракона, який би погодився мені допомогти. Для них ми нижчий сорт. Майже як звичайні людиська, тільки трохи грамотні, бо хоч щось знаємо про магію і, навіть, інколи можемо її використовувати. Якби ж можна було отримати їхні знання!
Наче читаючи мої думки бібліотекар промовив:
– Знаєте, в їхній магічній академії є безліч цікавезних книг. От якби я міг сунути туди свого старого любопитного носа…

Думки завертілись з шаленою швидкістю. Мене навіть в жар кинуло. Ні… це безглузда ідея. Мене навіть на поріг не пустять. Останнє речення я пробурмотіла в голос, але дідусь, попри поважний вік добре все розчув.

– А ви знаєте, що цьогоріч відкрили нову кафедру травництва та цілительства. Щоб потрапити туди зовсім не обов’язково мати високий магічний рівень.

Наче змій спокушав він мене на необдуманий вчинок. І, чорт забирай, це працювало. Якщо є хоч найменший шанс дістатись тієї бібліотеки, я його використаю!

Варіанти відповіді:

Рома Аріведерчі

Ліліт Наві

Аріка Сант

Натіко Маер

 

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 3

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"