Хто автор? 2

Хто автор? 2

Хто автор? 2

Дорогі читачі та колеги

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіанти відповіді, Вам же потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього шматочка.

 

Хто автор цього шматочка:

Дарина так задумалася, що не зразу зрозуміла, що відбувається. Лише коли поруч із лавкою, де вона сиділа й плакала, зупинилася дорога машина та відчинилися дверцята, вона підняла голову і здивовано поглянула наперед себе. Очікувала, що просто зараз з автівки вийде якийсь пасажир, і вона рушить далі, але машина продовжувала стояти, і з неї ніхто не з’являвся.

— Сідай, — раптом почула вона спокійний чоловічий голос, і не відразу усвідомила, що водій звертається саме до неї.

— Ви мені? — перепитала, міцніше вхопивши свою сумку. Чоловікам вона з недавніх пір не довіряла і боялася їх.

— А тут є ще хтось крім тебе? — іронічно поцікавився незнайомець. — Сідай же, швидко, тут не можна надовго зупинятися.

Вона з дитинства звикла підкорятися таким рішучим, авторитарним командам. Тому на автоматі підхопила сумку і сіла до салону. Чоловік простягнув руку і зачинив дверцята, а потім машина рушила з місця і виїхала на пожвавлений проспект.

 

Варіанти відповіді:  

Влада Холод

Мар’яна Доля

Хелен Соул

Тетяна Котило

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"