Хто автор? 2

Хто автор? 2

Хто автор? 2

Дорогі читачі та колеги

Потрібно декілька хвилин Вашого часу, нижче є текст, який написав один з авторів, що публікуються на Букнет. І звісно варіанти відповіді, Вам же потрібно тільки написати в коментарях свою думку стосовно того хто є автором цього шматочка.

 

Хто автор цього шматочка:

Дарина так задумалася, що не зразу зрозуміла, що відбувається. Лише коли поруч із лавкою, де вона сиділа й плакала, зупинилася дорога машина та відчинилися дверцята, вона підняла голову і здивовано поглянула наперед себе. Очікувала, що просто зараз з автівки вийде якийсь пасажир, і вона рушить далі, але машина продовжувала стояти, і з неї ніхто не з’являвся.

— Сідай, — раптом почула вона спокійний чоловічий голос, і не відразу усвідомила, що водій звертається саме до неї.

— Ви мені? — перепитала, міцніше вхопивши свою сумку. Чоловікам вона з недавніх пір не довіряла і боялася їх.

— А тут є ще хтось крім тебе? — іронічно поцікавився незнайомець. — Сідай же, швидко, тут не можна надовго зупинятися.

Вона з дитинства звикла підкорятися таким рішучим, авторитарним командам. Тому на автоматі підхопила сумку і сіла до салону. Чоловік простягнув руку і зачинив дверцята, а потім машина рушила з місця і виїхала на пожвавлений проспект.

 

Варіанти відповіді:  

Влада Холод

Мар’яна Доля

Хелен Соул

Тетяна Котило

Оригінал статті на Букнет: Хто автор? 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"