Хранитель Карпат

Хранитель Карпат

Хранитель Карпат

Шановні читачі! 

на дивовижну історію

Хранитель Карпат,

яку розповідає нам 

Кристина Асецька

Марк звичайний хлопець, що несподівано отримує магічну силу. Він мусить захистити Карпати від істот, про існування яких, люди навіть не здогадуються. У нього є тиждень, щоб під наглядом свого наставника, стати справжнім бійцем та віднайти древній артефакт, який допоможе здолати суперника. Для виконання місії вони вирушають у подорож і зустрінуться з ворогом, що завжди опиняється на крок попереду.
Оновлення щодня крім суботи та середи.

Водій, який був за кермом, і справді поводився дещо дивно. Автомобіль то наближався, наче хоче обігнати, то раптово зменшував свою швидкість. Нарешті, на звивистому повороті він наважився вирватися уперед. Марк скерував свою машину трохи убік, від гріха подальше, даючи дорогу транспорту який швидко наздоганяв. Майже порівнявшись з ним, помітив як сусіднє авто, не збавляючи швидкості, врізається у крило старенького фіата. Його добряче труснуло, але Марк впорався з керуванням і різко натиснув на гальмо. Софія одразу прокинулася та ошелешеним поглядом намагалася зрозуміти, що трапилося. Степан дивлячись на водія, склав пальці в кулак та закричав:
   – Мавка. За кермом автомобіля мавка. Ух, я їй покажу!
З цими словами він перетворився на вітер, який зник через прочинене вікно. Тим часом автомобіль не заспокоювався та пішов на таран, виштовхнувши фіат з дороги. Транспорт з невеликого урвища впав у бурхливу річку. Вода досягала майже до вікон і почала проникала до салону. Марк швидко відчепив пасок безпеки та розвернувся до дівчини:
   – Ти не поранена?

До зустрічі на сторінках)

 

Оригінал статті на Букнет: Хранитель Карпат

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"