Хочеться гаряченького? Я скажу, що почитати)

Хочеться гаряченького? Я скажу, що почитати)

Привіт усім)
Нарешті таки добралася до “Шлюбної ночі” Каміли Дані.

Скажу чесно – перше враження – не мій стиль. Занадто жорстко й навіть з певним відтінком не просто злості, а пекельної люті (кому цікаво – переходьте за посиланням). Але ж блін, знаю Камілу, та й відгуки про книгу дуже гарні, то ж сумніви щодо того, що все саме так, як я уявляю, були доволі серйозні. Вирішила прочитати книгу і не прогадала.
Пам’ятаєте діалог зі Шрека, де він розмовляє з віслюком і пояснює, що людожери – як цибулина. Ось і в мене склалося таке враження про Яромира та Єву. Герої багатошарові, і всі ці “пелюстки” з’явилися та затверділи не в одну мить, а з часом, аби захистити серцевину. 

Ставши жертвою обману, герої надовго позбавляють себе можливості не лише бути разом, а й по-людськи познайомитися! Та й те враження, яке в них залишилося один від одного не найкраще. Ні, ну а як інакше, якщо самовпевнений громила-нахаба хоче забрати єдину дитину, а стерво, котра продала власну цноту за кругленьку суму, весь час приховувала сина?

Та ще парочка, еге ж? Але ми пам’ятаємо про цибульку, і йдемо далі)

Отже, книга динамічна, гарно розкриті й персонажі, й стосунки між людьми (ні, я не лише про кохання, а й про родину, ворогування і тд), та й описів вистачає. Все можна уявити без особливих зусиль. Крім того (моє улюблене!) герої логічні, вони не змінюють в одну мить своє ставлення до когось або чогось, не поступаються власними принципами та розуміють, коли краще поступитися. 

Цікаво було побачити те, що ближче до кінця з’являються ще одна таємниця, котра поступово переносить нас в інший твір автора – “Олександра. Імперія Грому”, але про неї не скажу нічого, бо ще не читала)
А моїм улюбленцем з-поміж усіх став Кім на прізвисько Кілер))) Чому – не питайте, але я від нього просто тащусь)

Ну, тепер все) Переходимо за посиланням і додаємо до бібліотеки, якщо вам до вподоби якісне поєднання романтики та еротики) А, і ще! Текст, до речі, дуже якісно написаний) Мені сподобалося)

 

 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"