Хотіла припинити. Не буду

Хотіла припинити. Не буду

Хотіла припинити. Не буду

Знаєте… так несподівано й болюче все сталося… 

І в світлі цих подій я вирішила: досить, не час писати “рожеві фентезі”. Не час. Таке не потрібне.

Я вирішила сьогодні написати правим пальцем лівої ноги останню главу і більше не писати – фентезі. Бо кому воно потрібне, в цей час? Це майже гріх.

Проте…

Щойно прочитала лист-звернення Сергія Грушко… Дуже проникливо і чесно.

Моя душа розірвана надвоє: я зрозуміла – що помилялася, що думала в аффекті чи як там воно… бо – насправді, саме тепер  потрібні фентезі. Саме тепер. Бо я сама після розмови з донькою, яка лишилась в Києві…

Насправді, увечері слід читати саме таке, саме тепер, бо сон дуже потрібний, спокійний, озодровлюючий. Бо щоб протистояти ворогові, ми маємо бути сильними. Бо це велика брехня – про те, що щось можна вимолити наколінах, в бесиллі та сльозах, що слід померти… Ні, слід жити, бо що наша земля без нас?

Отож я маю стріпнутися та поринути у чарівний світ фентезі, аби вхопитися за кінчик запеленгованої мною історії та донести її вам, до сну, до розваги, для перемоги.

Справді, мені й самій від того смішно. Але. Нехай це буде і моїм вкладом, ось в цьому сегменті, ось таким.

Сьогодні я не можу писати про страшні трагедії, аби не впасти у депресію – бо рівень моєї емпатії зашкалює. І тоді я пишу фентезі. 

Я простягаю свою відкриту долоню до кожного українця тепер.

Продовжую писати.

Оригінал статті на Букнет: Хотіла припинити. Не буду

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"