Хороші дівчата завжди отримують нагороду

Хороші дівчата завжди отримують нагороду

Хороші дівчата завжди отримують нагороду

ТРЕТІМ БУДЕШ? https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Передостання глава.

Шок! Сенсація! Читайте, поки не видалили!

Так можна описати події й емоції розділу “Хороші дівчата завжди отримують нагороду”.

Яка ж нагорода знайшла дівчину?

А от така:

“Ой, що це динозавр собі вигадав? Сподіваюся у нього є поважна причина так чинити, адже справді кохану жінку жодний чоловік просто так не відпустить. Дякую!” (і я вам дякую, Кристино, за щирі почуття й проникливість).

Якби дівчина була тою наївною бунтаркою, яку ми бачили на початку історії, вона б впала у відчай. І ще чого доброго зневірилася б у коханні.

Але тепер наша бунтарка не наївна, має досвід підняття з руїн дідової фірми, надійних помічників, які спершу були її ворогами. І метеликів!

Що ж вона зробить. Невже влаштує Максові сцену з істерикою або знову втече від проблем?

Наступний розділ уже скоро.

Схрестимо пальці за нашу дівчинку!

Дякую всім за щирі емоції, за те, що читаєте, ставите вподобайки, нагороджуєте та купуєте книгу!

Ви всі – старі й нові друзі – співавтори цієї книги. Це не перебільшення й не применшення.Так воно і є, бо автор пише те, що задумано, надихаючись вашими відгуками й підтримкою.

Підписуйтесь тут, ВСІ МОЇ КНИГИ – скоро нові історії про щире кохання та шлях до  нього,  не завжди простий, але завжди захопливий.

 

Оригінал статті на Букнет: Хороші дівчата завжди отримують нагороду

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"