Хорошим дівчаткам потрібні поганці чи навпаки?
![Хорошим дівчаткам потрібні поганці чи навпаки? Хорошим дівчаткам потрібні поганці чи навпаки?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Хорошим дівчаткам потрібні поганці чи навпаки?
Привіт, красуням – читачкам)))
Спершу мене зацікавила обкладинка. Доволі звичайна для друку, але дуже незвична для Букнет)) А я люблю саме такого варіанту обкладинки)) Тож, ну і вперед читати) Затягнуло, цікаво) Чесно кажучи навіть анотації не прочитала, одразу у вир, ще досить короткий вир (ех, шкода), але такий цікавий. Не хочеться переказувати сюжет, адже буде якось не те, зате! хочеться поділитися сценою яка дуже потішила)))
Уявіть, що ви вступили в універ, у вас за спиною таємниці, ви від чогось тікаєте… Уявили? Приїхавши на навчання й заселившись в гуртожиток ви зустрічаєте хлопця, який дуже хоче допомогти нести вашу валізу. Але у вас в житті все через одне місце, тому вам дуже хочеться тиші й спокою, тож ви поводите себе доволі нахабно. Ну наче нічого особливого, просто не той день, не той час, не той хлопець) А тепер те, що прямо принесло естетичне задоволення… Цей хлопець (ви студентка, пам’ятаємо) куратор! Гарний, цікавий, темноокий куратор! Овва! От і Аліна, головна героїня роману, в шоці)) і я теж))) не очікувала саме такого варіанту, бо читала без роздумів)) Каюсь! Написано шалено смачно, цікаво й хочеться читати й читати)
Тож, ласкаво запрошую вас поринути у світ Аліни і її Куратора тут
До речі, ось і уривок:
– Пані Кіценко, затримайтесь на хвилинку.
Аліна завмерла біля дверей. Обернулась, але так і залишилась стояти на порозі, наче боялась зайти назад в аудиторію.
– Що?
– У вас все нормально?
Дівчина подивилась по сторонах. Можна було подумати, наче вона шукала допомоги. І куди подівалась її зверхність? Чи, може, Аліна тільки при однолітках така смілива?
– Чудово.
– Мені здалось, ніби ви чимось незадоволені.
– Вам здалось, – ледь помітно відійшла ще далі.
– Скажіть, якщо вас щось непокоїть, або… – Вадим раптом став почуватись незатишно. – Будь-яку проблему можна вирішити. Я готовий допомогти.
Аліна здійняла підборіддя.
– Собі допоможіть.
У Вадима від такої нахабності аж у горлі пересохло.
– Тобто? – прохрипів він, вимагаючи пояснень.
– Дівчата з третього ряду заклались, що зможуть звабити вас ще до кінця семестру. Будьте напоготові.
– А… – розсміявся. – Такого ніколи не станеться. Для мене всі учні, як діти.
– Та мені байдуже, – знизала плечима. – Я можу йти?
– Так… напевно, так.
Дівчина миттєво розчинилася у натовпі, а Вадим так і не зрозумів чи вдалось йому знайти спільну мову з тією крижаною королевою. Щось з нею було нечисто…
* * * * * * *
Цей роман триматиме у напрузі до останньої сторінки, впевнена. Коли нам розкриватиметься одна таємниця, то за нею послідує наступна, отже сумувати не будемо! Роман про біль та страх, дружбу й самопожертву, кохання та заборони.
Цей роман крик відчаю. Він показує, вже, ось з перших сторінок, наскільки серйозними можуть бути наслідки, нехай і припорошений романтикою. Авторка хоче достукатися до серця кожної дівчини з проханням бути сміливою, йти вперед, думати про себе й боротися за себе і власне щастя!
У тексті є:рiзниця у вiцi, дуже емоційно, викладач і студентка
Читати тут
Оригінал статті на Букнет: Хорошим дівчаткам потрібні поганці чи навпаки?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.