Хореографічна студія «Реверанс» виступила перед глядачами німецького міста Гайльбронн

Хореографічна студія «Реверанс» виступила перед глядачами  німецького міста Гайльбронн

Колектив   утілив у життя цікаву ініціативу — щойно здійснив творче турне Францією і Німеччиною. Це не перша поїздка за кордон творчого колективу із селища Долина. Мета – допомога ЗСУ.

Виступаючи минулого місяця у містечках Польщі,  вдалося зібрати 30 тисяч гривень, за які військові купили та розмістили на «нульовій позиції» сучасний прилад нічного бачення. Цей прилад є життєво важливим для відбиття нічних набігів російських загарбників і допоможе зберегти життя наших хлопців!

У Франції та Німеччині відбулося понад 10 концертів.  Мистецький колектив дарував своїм шанувальникам іскрометні запальні танці та душевні українські пісні.

Дружній колектив у кліп ока створює приязний клімат, змушує присутніх не лише плескати в долоні, а й притопувати, підспівувати, одночасно виконуючи функцію мистецького дипломатичного посла. Бо однаково захопливо сприймають концерт німці, сирійці, українці, китайці.

Не
вперше у своїй журналістській та письменницькій практиці зустрічаю таку
щирість, відвертість, яку подарували організатори концерту сестра греко-католицької
церкви Соломія та хореограф Анастасія Лопух. 

Про важливу мистецьку та дипломатичну місію під час війни в Україні, яку розв’язала росія на нашій землі, та суттєву допомогу ЗСУ говорила від імені української громади Гайльбронну, вітаючи артистів із бойківського краю

  Віра Марущак, голова МОО НСПУ, член товариства «Україна-Світ»          

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Хореографічна студія «Реверанс» виступила перед глядачами німецького міста Гайльбронн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"