Халепа або Королева? 30% знижки!
![Халепа або Королева? 30% знижки! Халепа або Королева? 30% знижки!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1606802543_5492526.jpg)
Халепа або Королева? 30% знижки!
Здоровенькі були, мої любі! Легкої вам п’ятниці і нехай всі справи робляться швидко!) Знов я до вас зі знижками! Сьогодні це «Спокуслива халепа» лише за 32,90 грн., замість 47,00 грн. Хто скучив за теплим сонечком, гарячим пісочком та ласкавим морем? Тоді запрошую до цього курортного роману! Історія має позначку 18+ бо деякі моменти надто спокусливі)) Якщо не знаєте, як позбутися хлопця, Дані вам підкаже – його треба прив’язати до ліжка)) Приєднуйтесь, буде весело)
Буду щаслива, якщо якась із цих історій припаде вам до душі!)
З любов’ю та повагою, ваша Лаванда Різ!)
Оригінал статті на Букнет: Халепа або Королева? 30% знижки!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.