Фініш, новинка, знижка!

Фініш, новинка, знижка!

Фініш, новинка, знижка!

Привіт!

ФІНІШ

Сьогодні на Букнеті було викладено останній розділ історії “Наперекір усім заборонам” і тепер книжку можна купити, щоб прочитати одразу повністю!

Анотація:

– Пам’ятаєш хлопців із Акули? Вони Маріка побили… – Варвара показує Поліні фото, на яких прикрашене обличчя її брата та розбита тачка. – Батько у сказі. Марік у сказі. Крові хоче…
– Чому ви вирішили, що це – ті самі?
– Марік впізнав того, який хотів піднятися на наш балкон… До речі, до тебе хотів…
Поля намагається не видати емоцій, хоча Варя і чекає на реакцію.
Вона знає, що до неї.
Він і підійшов, просто згодом.
У неї досі наче його руки на тілі лежать, посередині долоні горить поцілунок. Ще й у голові проноситься: «Він тобі дуже дорогий, Полюшко?».
– Марік не заспокоїться, поки цю гниду не знищить, – Варя тягне задумливо, у Поліни по шкірі мурашки.
– За машину?
– Його принизили, мась… Наші такого не пробачають.

 

СТАРТ

Сьогодні ж я розпочала викладку продовження історії Гаврила та Поліни “Непорушні обітниці”!

Книгу можна читати як окремо (якщо цікавить саме історія другого шансу стосунків), так і після “Заборон” (якщо цікаво пірнути у пристрасні стосунки молодих і гарячих закоханих)

Анотація:

– Не підходь. Я за Костю заміж виходжу. Він тебе не пробачить.
Поліна звертається до совісті Гаврила, але по його обличчю видно – не має значення, що скаже ніби як друг.
– Я передумав тебе віддавати, – від його слів серце обривається, але Поля вперто мотає головою. Йому вірити не можна. Знову буде боляче, як вісім років тому.
– Я тобі не належу, у нас договір із Костею, – Поліна шепоче, її шкірою біжать мурашки. Гаврило зовсім близько. Пальцями піддягає підборіддя, змушуючи дивитись у вічі.
Її колишній. Єдиний коханий чоловік.
Зрадник, до якого вона звернулася по допомогу.
– Непорушні обітниці. Пам’ятаєш? – Поліна мимоволі стискає губи, чоловічий погляд скочується до них. – Я – твій договір. Умови змінюються. Рот відкрий.

 

ЗНИЖКА

Також сьогодні діє хороша знижка -15% на історію “За сімома замками. Всередині”. Книга справить враження на читачів, яким хочеться прочитати щось в міру легке, загадкове і безшабашне!

До речі, Поліна і Гаврило зустрічаються і там теж!

Анотація:

Йому 29. Він плювати хотів на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.

– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агато. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.

 

Обрали, що зацікавило вас найбільше?

Тоді тисніть:

“Наперекір усім заборонам”

“Непорушні обітниці”

“За сімома замками. Всередині” 

Оригінал статті на Букнет: Фініш, новинка, знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"