Фінал і старт! Важливо! Новини від автора)

Фінал і старт! Важливо! Новини від автора)

Фінал і старт! Важливо! Новини від автора)

 

Як я і говорила історія Руслана та Марти добігає кінця. 3.07 фінал, і якщо ви любите завершені книги, саме зараз час придбати)).

ПОВЕРНИ МОЮ ДУШУ

 

Маленький шматочок з завтрашнього розділу:

Зараз же коли блакитні очі так палко вимолюють прощення, обливають душу словами, що мріяла почути протягом декількох останніх років, так наполегливо і водночас без підтексту просять знову віддатися в його руки, я вагаюся. Стаю на тоненькому канаті й боюся поворухнутися, адже один невірний рух, слово – і все може змінитися.

— Руслане, — опускаю погляд на його руку, що міцно тримає мене. – Я… — горло скручує спазмом, — нам не можна, — це все на що я здатна.

Повільно витягую руку з захоплення, й втрамбовуючи в себе біль, повертаюся спиною до чоловіка.

— Це все через нього? – ранить серце голос просочений болем. – Ти кохаєш його, — додає.

— Це не має значення, — я просто не можу з ним так вчинити – не можу!

— Скажи, дай відповідь, благаю.

ЧИТАТИ ТУТ

Безмежна подяка всім, хто пройшов з нами не легкий шлях! 

А ще 1.07 на сайті з’явиться перша книга дилогії Безодня

(так, нарешті!!!! Ви навіть не уявляєте, який мій Муз задоволений, що нарешті ця історія буде публікуватись, адже в цій книзі більше року моєї праці, збору інформації та купа списаних блокнотів)))

Мілан… Італія… Одна багата дівчина та її наставник… Ще одна блондинка, яка зітре в порошок всіх, хто стане на її дорозі. І минуле, про яке вони навіть не здогадуються!

Книга без вікового обмеження. 

Пропоную вашій увазі анотацію:

Моя сім’я це — безодня. Прірва брехні, приниження та влади. Я завжди намагалась бути кращою, вищою за все, але зустрівши ЙОГО, сама зробила крок у чорну вирву. Одна брехня тягнула за собою наступну, до того часу, поки я не спіткнулася.

Коли брехня стає між двома серцями, тільки кохання може перемогти темну безодню.

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Фінал і старт! Важливо! Новини від автора)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"