Фінал “Сюрпризу” і кілька новин
![Фінал “Сюрпризу” і кілька новин Фінал “Сюрпризу” і кілька новин](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Фінал “Сюрпризу” і кілька новин
Вітаю, мої хороші)))
Сьогодні я нарешті виклала фінал нашої розважальної замальовки
Сюрприз на Різдво
Хотілося б більший об*єм, але так склалися обставини, що цього місяця мій син вже вдруге захворів, і самі розумієте, з часом проблеми)))
Анотація до книги “Сюрприз на Різдво”
Різдвяні історії завжди сповнені дивацтв. У ці дні трапляються зустрічі, котрі за законами жанру ніколи не мали б відбутися. Чотири пари. Чотири дівчини, готові на все, аби відсвяткувати Різдво якомога краще. Чотири хлопці, котрі терпіти одне одного не можуть. І один котедж на усіх, посеред засніженого лісу. Що вийде із зустрічі Еша Янга, Ділана Бейкера, Макса Вейтвіла та Віталіка Маги?
Увага! Святкова історія з улюбленими героями з книг “Покидьок. /Покидьок. Гра на кохання триває”; “Одержимість. /Одержимість. Нова Глава”; “Зламані/Незламні”; “Моя Кара”.
#різдво #карпати #випадкова зустріч #герої з моїх книг #владні хлопці #гумор #позитив
А ще, відкрито передплату на прекрасну історію, де ти віриш у кохання, благородність, добро та те, що іноді рожеві мрії можуть стати фатальними.
Я тебе шукав
Уривок:
— Ну що, Налякана, точно не потрібна моя допомога?
Хитаю головою. Страх все ще тріпоче у грудній клітці. Роблю крок вперед, ближче до Шаде. Теж беру сніг й прикладаю до його пальців та носа, зверху.
— Дякую.
Шаде закочує очі. Роздратовано. Наче тим, що допоміг мені, підписав смертний вирок. Але шляху назад вже немає.
— Ти міг би й швидше допомогти, — шепочу докірливо.
— Наскільки я пам’ятаю, моя допомога тобі не потрібна.
Фиркаю.
— Серйозно? Ти б кинув мене?
— Схоже на те, що я б кинув дівчину у біді? — холодно запитує чоловік й відводить мою руку від свого обличчя.
Не відповідаю. Я й так знаю звідкись відповідь. Знаю, що не кинув би. Але мене злить те, що Арсен захотів мене провчити. Навмисно очікував до останнього, коли я вже чітко вирішила, що він пішов, залишив одну. І так, в якомусь сенсі я заслуговую на це покарання. Та…пережитий страх за ці хвилини проник занадто глибоко.
— Слухай, — зітхаю, набираю повні легені повітря, одночасно намагаючись взяти з кисню ще й трохи сміливості, — я все розумію. Ти знаєш свого брата краще за мене, і все таке. Ти думаєш я дурненька дівчинка, котра начиталася романтичних книг, очікує такого ж…
— А це не так? — перебиває мене байдуже.
— Ні. Не так.
Арсен хмикає й уїдливо додає:
— Це так, Василісо. Я люблю свого брата, але, як ти й сказала: я знаю його краще за тебе.
Видихаю, вирівнюю дихання.
— Чому тебе так хвилює те, що я з ним? Чому хвилює, що він розіб’є моє серце? Я ж бачу. Ти… ти реагуєш так, наче я…— замовкаю. Я хотіла сказати “наче я подобаюся тобі”, але це не може бути правдою. Ми вперше зустрілися у кабінеті Олега. Потім у клубі він забрав мене, просто не кинув у біді. Ми погуляли, так, і Арсен забрав мене з побачення. А ще сьогодні допоміг. Та я не повірю, що за цей час я могла сподобатися йому.
Арсен — самодостатній чоловік. Сумніваюся, що у його смаку дев’ятнадцятирічні студентки, котрі шукають любов, як у книгах. Сумніваюся, що я могла сподобатися йому. Ми різні.
— Подобаєшся мені? — криво посміхнувшись, запитує.
Я завмираю від його слів. Він каже те, на що у мене сміливості не вистачило.
— Так, — пошепки.
— Не хвилюйся, Налякана. Так, як ти, мене не цікавлять. Наївні принцеси не для мене. Наївне кохання теж.
Підписуйся на соц. мережі автора, щоб бути у курсі усіх новин: телеграм інстаграм фейсбук
Оригінал статті на Букнет: Фінал “Сюрпризу” і кілька новин
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.