Фінал “Сюрпризу” і кілька новин

Фінал “Сюрпризу” і кілька новин

Фінал “Сюрпризу” і кілька новин

Вітаю, мої хороші))) 

Сьогодні я нарешті виклала фінал нашої розважальної замальовки

Сюрприз на Різдво

Хотілося б більший об*єм, але так склалися обставини, що цього місяця мій син вже вдруге захворів, і самі розумієте, з часом проблеми))) 

Анотація до книги “Сюрприз на Різдво”

Різдвяні історії завжди сповнені дивацтв. У ці дні трапляються зустрічі, котрі за законами жанру ніколи не мали б відбутися. Чотири пари. Чотири дівчини, готові на все, аби відсвяткувати Різдво якомога краще. Чотири хлопці, котрі терпіти одне одного не можуть.  І один котедж на усіх, посеред засніженого лісу. Що вийде із зустрічі Еша Янга, Ділана Бейкера, Макса Вейтвіла та Віталіка Маги?

Увага! Святкова історія з улюбленими героями з книг “Покидьок. /Покидьок. Гра на кохання триває”; “Одержимість. /Одержимість. Нова Глава”; “Зламані/Незламні”; “Моя Кара”. 
#різдво #карпати #випадкова зустріч #герої з моїх книг #владні хлопці #гумор #позитив

 

А ще, відкрито передплату на прекрасну історію, де ти віриш у кохання, благородність, добро та те, що іноді рожеві мрії можуть стати фатальними.

Я тебе шукав

Уривок:

— Ну що, Налякана, точно не потрібна моя допомога? 

Хитаю головою. Страх все ще тріпоче у грудній клітці. Роблю крок вперед, ближче до Шаде. Теж беру сніг й прикладаю до його пальців та носа, зверху.

— Дякую.

Шаде закочує очі. Роздратовано. Наче тим, що допоміг мені, підписав смертний вирок. Але шляху назад вже немає. 

— Ти міг би й швидше допомогти, — шепочу докірливо. 

— Наскільки я пам’ятаю, моя допомога тобі не потрібна.

Фиркаю. 

— Серйозно? Ти б кинув мене? 

— Схоже на те, що я б кинув дівчину у біді? — холодно запитує чоловік й відводить мою руку від свого обличчя. 

Не відповідаю. Я й так знаю звідкись відповідь. Знаю, що не кинув би. Але мене злить те, що Арсен захотів мене провчити. Навмисно очікував до останнього, коли я вже чітко вирішила, що він пішов, залишив одну. І так, в якомусь сенсі я заслуговую на це покарання. Та…пережитий страх за ці хвилини проник занадто глибоко. 

— Слухай, — зітхаю, набираю повні легені повітря, одночасно намагаючись взяти з кисню ще й трохи сміливості, — я все розумію. Ти знаєш свого брата краще за мене, і все таке. Ти думаєш я дурненька дівчинка, котра начиталася романтичних книг, очікує такого ж…

— А це не так? — перебиває мене байдуже.

— Ні. Не так. 

Арсен хмикає й уїдливо додає:

— Це так, Василісо. Я люблю свого брата, але, як ти й сказала: я знаю його краще за тебе. 

Видихаю, вирівнюю дихання.

— Чому тебе так хвилює те, що я з ним? Чому хвилює, що він розіб’є моє серце? Я ж бачу. Ти… ти реагуєш так, наче я…— замовкаю. Я хотіла сказати “наче я подобаюся тобі”, але це не може бути правдою. Ми вперше зустрілися у кабінеті Олега. Потім у клубі він забрав мене, просто не кинув у біді. Ми погуляли, так, і Арсен забрав мене з побачення. А ще сьогодні допоміг. Та я не повірю, що за цей час я могла сподобатися йому. 

Арсен — самодостатній чоловік. Сумніваюся, що у його смаку дев’ятнадцятирічні студентки, котрі шукають любов, як у книгах. Сумніваюся, що я могла сподобатися йому. Ми різні. 

— Подобаєшся мені? — криво посміхнувшись, запитує. 

Я завмираю від його слів. Він каже те, на що у мене сміливості не вистачило. 

— Так, — пошепки.

— Не хвилюйся, Налякана. Так, як ти, мене не цікавлять. Наївні принцеси не для мене. Наївне кохання теж.

 

Підписуйся на соц. мережі автора, щоб бути у курсі усіх новин:   телеграм    інстаграм   фейсбук ​​​​​​​

Оригінал статті на Букнет: Фінал “Сюрпризу” і кілька новин

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"