Фінал книги та інформація

Фінал книги та інформація

Фінал книги та інформація

Всім привіт. Сьогодні вже буде остання глава книги “Щастя повинно бути поруч”.

Коли я побачив її чарівну посмішку, не міг звести від неї погляд. Я зрозумів, що закохався… Та, я не знав, яке не легке життя вона приховує за своєю чарівною посмішкою.

Фрагмент епілогу

Я стою у залі очікування і все дивлюсь на годинник. Літак вже приземлився і я скоро побачу свою балерину. Люблю її дуже. У зал почали виходити пасажири того літака. А Іванки все немає і немає.

За декілька хвилин я побачив мою балерину, мою білявку. Вона йшла та посміхалась. Коли вийшла зразу побачила мене. І побігла до мене і за собою везла свою рожеву валізу. Вона підбігла до мене. Не сказавши ні слова, кинулась у мої обійми. Я її обійняв дуже міцно.

Бачу, що попри все те, що відбувається у країні все одно читають книги. Тому пропоную приєднатись до прочитання цієї книги. Щоб відволіктись від усього того, що відбувається навколо. Це легка книга про кохання на відстані.

Тепер невелика інформація. Я вже повернулась до написання книги “Ти тільки моя. Я в тебе вірю”. Але єдине, що я хочу її дописати. А вже потім вона буде з’являтись на сайті. Сподіваюсь, що це буде скоро.

І завершити свій блог хочу на позитивній ноті. Я впевнена, що Україна переможе в цій війні. По іншому і бути не може! Все буде Україна! Слава Україні! Героям слава! Бажаю всім мирного неба.

Оригінал статті на Букнет: Фінал книги та інформація

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"