Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Доброго ранку!

«Повне життя, чи наполовину?»

 сьогодні повністю опублікована на сайті!

  Це радісно і хвилююче для мене. Дуже сподіваюся, що ця історія сподобалася вам, залишить приємні спогади про пухкеньку дівчину, якій вдалося перемогти себе і втілити заповітні мрії.

 Знову дякую усім, хто хоч якось підтримував мене в процесі написання, або просто читав. Без вас мені було б дуже важко. Завжди з нетерпінням чекаю ваших коментарів. А приємні емоції, що даруєте, дуже надихають, як і Пампусі, мені теж додають впевненості.

  Запрошую до читання усіх, хто ще не з нами. Хороший настрій гарантовано!

Хочу сказати ще дві приємні новини.

  Перша — сьогодні і завтра діятимуть вигідні знижки на мої попередні книги. Не пропустіть. Хто ще не придбав їх, можете купити дешевше.

Ще одну новину згадаю, поки що, лише трошки.

Готую для вас новий роман!

  Так, я не розслабляюся. Пишу майже щодня, коли вдається. Наперед скажу, що в новій історії зустрінемо декого з героїв, які уже знайомі тим, хто читав попередні книги. Дуже сподіваюся, що вам буде цікаво.

  Новий роман буде на сімейно-психологічну тему. Але, загалом, не лякайтеся, нічого складного не передбачається. Знову легка, романтична, трошки драматична книга. І дещо в ній буде для мене вперше. Що саме, розкажу пізніше.

  Щиро бажаю вам міцного здоров’я, спокою в серці, не дивлячись не всі труднощі, яких зараз не бракує. Зустрінемося невдовзі.

  Хай все буде гаразд.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Фінал книги, плани надалі і знижки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"