Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Доброго ранку!

«Повне життя, чи наполовину?»

 сьогодні повністю опублікована на сайті!

  Це радісно і хвилююче для мене. Дуже сподіваюся, що ця історія сподобалася вам, залишить приємні спогади про пухкеньку дівчину, якій вдалося перемогти себе і втілити заповітні мрії.

 Знову дякую усім, хто хоч якось підтримував мене в процесі написання, або просто читав. Без вас мені було б дуже важко. Завжди з нетерпінням чекаю ваших коментарів. А приємні емоції, що даруєте, дуже надихають, як і Пампусі, мені теж додають впевненості.

  Запрошую до читання усіх, хто ще не з нами. Хороший настрій гарантовано!

Хочу сказати ще дві приємні новини.

  Перша — сьогодні і завтра діятимуть вигідні знижки на мої попередні книги. Не пропустіть. Хто ще не придбав їх, можете купити дешевше.

Ще одну новину згадаю, поки що, лише трошки.

Готую для вас новий роман!

  Так, я не розслабляюся. Пишу майже щодня, коли вдається. Наперед скажу, що в новій історії зустрінемо декого з героїв, які уже знайомі тим, хто читав попередні книги. Дуже сподіваюся, що вам буде цікаво.

  Новий роман буде на сімейно-психологічну тему. Але, загалом, не лякайтеся, нічого складного не передбачається. Знову легка, романтична, трошки драматична книга. І дещо в ній буде для мене вперше. Що саме, розкажу пізніше.

  Щиро бажаю вам міцного здоров’я, спокою в серці, не дивлячись не всі труднощі, яких зараз не бракує. Зустрінемося невдовзі.

  Хай все буде гаразд.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Фінал книги, плани надалі і знижки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"