Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Доброго ранку!

«Повне життя, чи наполовину?»

 сьогодні повністю опублікована на сайті!

  Це радісно і хвилююче для мене. Дуже сподіваюся, що ця історія сподобалася вам, залишить приємні спогади про пухкеньку дівчину, якій вдалося перемогти себе і втілити заповітні мрії.

 Знову дякую усім, хто хоч якось підтримував мене в процесі написання, або просто читав. Без вас мені було б дуже важко. Завжди з нетерпінням чекаю ваших коментарів. А приємні емоції, що даруєте, дуже надихають, як і Пампусі, мені теж додають впевненості.

  Запрошую до читання усіх, хто ще не з нами. Хороший настрій гарантовано!

Хочу сказати ще дві приємні новини.

  Перша — сьогодні і завтра діятимуть вигідні знижки на мої попередні книги. Не пропустіть. Хто ще не придбав їх, можете купити дешевше.

Ще одну новину згадаю, поки що, лише трошки.

Готую для вас новий роман!

  Так, я не розслабляюся. Пишу майже щодня, коли вдається. Наперед скажу, що в новій історії зустрінемо декого з героїв, які уже знайомі тим, хто читав попередні книги. Дуже сподіваюся, що вам буде цікаво.

  Новий роман буде на сімейно-психологічну тему. Але, загалом, не лякайтеся, нічого складного не передбачається. Знову легка, романтична, трошки драматична книга. І дещо в ній буде для мене вперше. Що саме, розкажу пізніше.

  Щиро бажаю вам міцного здоров’я, спокою в серці, не дивлячись не всі труднощі, яких зараз не бракує. Зустрінемося невдовзі.

  Хай все буде гаразд.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Фінал книги, плани надалі і знижки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"