Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Фінал книги, плани надалі і знижки.

Доброго ранку!

«Повне життя, чи наполовину?»

 сьогодні повністю опублікована на сайті!

  Це радісно і хвилююче для мене. Дуже сподіваюся, що ця історія сподобалася вам, залишить приємні спогади про пухкеньку дівчину, якій вдалося перемогти себе і втілити заповітні мрії.

 Знову дякую усім, хто хоч якось підтримував мене в процесі написання, або просто читав. Без вас мені було б дуже важко. Завжди з нетерпінням чекаю ваших коментарів. А приємні емоції, що даруєте, дуже надихають, як і Пампусі, мені теж додають впевненості.

  Запрошую до читання усіх, хто ще не з нами. Хороший настрій гарантовано!

Хочу сказати ще дві приємні новини.

  Перша — сьогодні і завтра діятимуть вигідні знижки на мої попередні книги. Не пропустіть. Хто ще не придбав їх, можете купити дешевше.

Ще одну новину згадаю, поки що, лише трошки.

Готую для вас новий роман!

  Так, я не розслабляюся. Пишу майже щодня, коли вдається. Наперед скажу, що в новій історії зустрінемо декого з героїв, які уже знайомі тим, хто читав попередні книги. Дуже сподіваюся, що вам буде цікаво.

  Новий роман буде на сімейно-психологічну тему. Але, загалом, не лякайтеся, нічого складного не передбачається. Знову легка, романтична, трошки драматична книга. І дещо в ній буде для мене вперше. Що саме, розкажу пізніше.

  Щиро бажаю вам міцного здоров’я, спокою в серці, не дивлячись не всі труднощі, яких зараз не бракує. Зустрінемося невдовзі.

  Хай все буде гаразд.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Фінал книги, плани надалі і знижки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"