Фінал! Запрошую до завершеної книги. Фото.

Фінал! Запрошую до завершеної книги. Фото.

Фінал! Запрошую до завершеної книги. Фото.

Всім привіт!

 «Чиє весілля?» і

 «Чиє весілля? Протилежності.»

  Історія настільки захопила мене, що не могла зупинитися, описуючи, зокрема непростий життєвий шлях Корнія. Сподіваюся, мені вдалося показати, як і завдяки чому цей чоловік змінив своє життя.

  Довгі місяці роботи позаду. Пошуки інформації, роздуми над сюжетними поворотами. А разом з цим море різних емоцій, переживань і вашої підтримки.

  Дуже вдячна усім, хто був зі мною від початку публікації, а ще більше радію тими, хто залишився до кінця. Це дуже важливо для мене, адже щиро докладаю зусиль, намагаюся зробити кожен твір якісним.

  Сподіваюся, що вам запам’яталися немало цікавих, романтичних, небезпечних і зворушливих епізодів з життя Пашевських і Корнієвичів. Буду вдячна, якщо поділитеся враженнями в коментарях.

  Ось деякі зображення до цієї історії. Це допоможе вам згадати, що було.

 

 

 А моя фантазія не спить. Невдовзі потішу усіх любителів романтики новинкою. Цього разу це буде легка, весела історія. Без особливих небезпек. Лише пригоди, романтика і гумор. Трохи згодом розкажу про неї більше.

  Гарного всім настрою і міцного здоров’я.

   З любов’ю, Лана Іссан.

 

Оригінал статті на Букнет: Фінал! Запрошую до завершеної книги. Фото.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"