Фінал / Анонс / Промо

Фінал / Анонс / Промо

Фінал / Анонс / Промо

Доброго літнього дня вам, красуні))) 

 Одержимість

Я писала, і зрозуміла, що однією частиною не обійдеться, я банально не влажу в одну книгу)) Тож, УРА, вже за кілька днів буде продовження)) 

Макс, Тім і Кет, ця трійця героїв вийшла такою складною, зі своїми тарганами в голові, не ідеальністю, такими справжніми вчинками та проблемами, що я просто не можу кинути їх та завершити історію не розкривши усього, не подарувавши їм надію та кохання))) 

З дружби починається усе…

Дружбою може усе закінчитися

Це одержимість на новому рівні

Одержимість. Нова Глава

с к о р о 

А поки уривок з фіналу:

— Не буває все так категорично, — спокійно відповідаю. — І так, ми підняли білі прапори, ти був щирим зі мною, я щаслива знати, що той хлопчик, якого я пам’ятаю все ще є. Я готова до дружби, але…є межі. 

— Лише дружби? — Занадто серйозно запитує. Макс напружений, сидить рівно, стискаючи в руках мою книгу. 

— Лише дружби.

— Тобто, — він спирається ліктями на свої ноги та вкрадливо дивиться на мене. Занадто лінивий тон, надто прискіпливий погляд. — Наші поцілунки нічого не означають?

— Ти сам сказав, для батьків ми “пара”, але не більше. Та домовленість у силі.

 

— Ти не відповіла, Кітті, — відкладає книгу в бік. 

— Я… Макс, все так швидко, я не встигаю за змінами у твоїй поведінці.

— Наші поцілунки означають для тебе щось? — Тисне на мене. — Відповідай, Кет. 

Ковтаю клубок у горлі, який не зрозуміло звідки взявся. Спокійно, Кет. Ти ж вирішила — лише дружба, нічого більшого. Ти повинна дати йому чітко зрозуміти, що лізти у це не будеш. 

— Так, — кажу натомість.

Вейтвіл вдоволено посміхається, встає, підходить до мене. Нахилившись, цілує у чоло та виходить з кімнати, залишаючи мене саму. Тільки за ним закриваються двері, я падаю на ліжко. Серце калатає так, що складається враження, хоче вискочити з грудної клітки. В душі таке сум’яття…чесно кажучи я розгублена його поведінкою, вчинками, змінами настрою. Чесно кажучи, я не знаю, що робити. Макс дивує мене, Макс змушує відчувати те, чого я відчувати не хочу, і тепер, коли підняті білі прапори, все зміниться. Вже змінюється.

***

Господи, ну чому він такий? Я дійсно не хочу казати, що до Тіма. Макс саму не пустить, поїде зі мною, ніякої розмови тоді не вийде. А так у мене є шанс дізнатися про Керолайн все, дізнатися правду, та…та сказати Тіму, що далі дружби не зайде. 

— Ти не можеш вимагати від мене відповіді, я не твоя власність.

— Але ти моя…

— Тільки спробуй сказати проблема! — Гиркаю.

— Я хотів сказати відповідальність, — напружено протягує.

— Відійди, Макс, — штовхаю хлопця у груди. 

Легко, просто, щоб відійшов. Та це викликає зовсім інший ефект. Я бачу, як у зелених очах з’являється ураган. Я бачу, як він біситься та втрачає залишки самоконтролю. Я бачу, як він втрачає себе. 

— Я відвезу тебе.

— Ні!

— Я відвезу тебе! — Гиркає та ловить за зап’ястя.

— Я сказала, ні!

АНОНС НОВОЇ ІСТОРІЇ 

Це буде гаряче! Еротично! Це буде музика зваблення та танець, де ненависть межуватиме зі штормом.

ШТОРМ

Анотація:

 

Даніель Шторм – небезпечний, харизматичний, владний та жорсткий чоловік. Він не звик, щоб йому відмовляли. Він не звик, щоб хтось не хотів йому догодити. Він не звик, що хтось може сказати йому “ні”. Але я сказала, і саме цим виклика шторм на свою голову. Чоловік зробив усе, аби принизити мене, помститися за мою відмову. Ненависть. Вогонь. Лід. Бажання. Повне підкорення. Все це стало моїм життям через нього… Але я буду пручатися, я буду воювати за себе. Я буду намагатися не здатися…

 

 

І, промокоди на швидкість. Будь ласка пишіть тут, що ви взяли їх та активували

Продана Лукавому 2 – 9Z8xzzr9

Продана Лукаовму 2 – sIXyQnzB

 

ПС. А ще сьогодні діє знижка на У ритмі темряви. Дуже смачна ціна у 30 грн)))

 

 

Оригінал статті на Букнет: Фінал / Анонс / Промо

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"