Фільм за п’єсою Наталії Ворожбит представлятиме Україну на премії «Оскар»
![Фільм за п’єсою Наталії Ворожбит представлятиме Україну на премії «Оскар» Фільм за п’єсою Наталії Ворожбит представлятиме Україну на премії «Оскар»](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2021/09/pogani-dorogy.png)
Фільм драматургині та режисерки Наталі Ворожбит «Погані дороги» представлятиме Україну на 94-й премії «Оскар» Американської академії кіномистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Про це повідомили на фейсбук-сторінці Українського оскарівського комітету.
Цього року обирали фільм від України 11 членів комітету. Три члени комітету не мали права голосувати через конфлікт інтересів, як члени творчої групи та дистриб’ютор фільмів-кандидатів. Фільм «Погані дороги» отримав 5 голосів та додатково 3 бали, згідно з правилами Українського Оскарівського комітету. На голосуванні були такі стрічки: «Відблиск» Валентина Васяновича, «Носоріг» Олега Сенцова, «Стоп-Земля» Катерини Горностай, «Чому я живий» Віллена Новака.
Художній фільм «Погані дороги» складається з чотирьох новел. Події відбуваються у 2015 році на дорогах Сходу України. Кожна з новел розповідає про сильні стосунки між людьми, що виникають на фоні війни.
«Цьогоріч відбір був по-справжньому конкурентним і драматичним: змагалися фільми, у кожного з яких є беззаперечні чесноти, необхідні для перспективної участі в оскарівських перегонах. В результаті Український оскарівський комітет певним чином підтвердив рішення кінокритиків і членів Української кіноакадемії, які вже віддавали «Поганим дорогам» свої призи», − прокоментував рішення Голова Українського Оскарівського комітету Алік Шпилюк.
Наталя Ворожбит — режисерка, сценаристка та драматургиня. За її сценаріями створили фільми «Кіборги», «Дике поле», телевізійний серіал «Спіймати Кайдаша».
У 2020-му вийшла стрічка «Погані дороги», де Ворожбит вперше стала режисеркою. Стрічка отримала відзнаку на «Тижні критики» Венеціанського кінофестивалю і три нагороди української премії кінокритиків «Кіноколо». Також Наталя Ворожбит стала лауреаткою премії Women In Arts у 2020 році.
Цього року у «Видавництві Анетти Антоненко» також вийшла друком п’єса Ворожбит «Погані дороги». Нещодавно Наталя Ворожбит стала лауреаткою премії Довженка.
Оригінал статті на Suspilne: Фільм за п’єсою Наталії Ворожбит представлятиме Україну на премії «Оскар»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.