Франкфуртський ярмарок оголосив умови проведення і програму

Франкфуртський ярмарок оголосив умови проведення і програму

Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив програму та умови проведення. Їх оприлюднили на сайті ярмарку.

Більшість подій ярмарку проведуть на виставковому залі у Франкфурті, враховуючи протипандемічні обмеження та правила охорони праці, що діятимуть у жовтні. Виставкову частину доповнять онлайн- та гібридними подіями. Частину заходів програми проведуть у інших локаціях міста.

 

Задля безпеки всіх учасників, команда організатори розробили комплексний план заходів. Вхід на виставковий майданчик буде можливим лише за персональним квитком, але вхід дозволять лише після пред’явлення документа, що підтверджує, повну вакцинацію, або негативний результат тесту на covid-19. Розподіл відвідувачів по виставковому майданчику та дотримання вимог соціальної дистанції контролюватимуть за допомогою відеокамер. У залах залучатимуть додатковий персонал для дотримання всіх заходів безпеки. Інформація про ці заходи буде постійно оновлюватися на сайті ярмарку.

 

Сцену ярмарку встановлять у Фестхаллі, де відбудуться панельні дискусії та презентації під гаслом «Як ми хочемо жити? Наш період на майбутнє». Основну увагу приділять таким темам, як справедливість, стійкість, різноманіття, житло та умови праці освіта і цифровізація. Усі події зі сцени транслюватимуть у прямому ефірі на сайті ярмарку.

 

На участь у ярмарку зареєстрували представників 60 країн світу. Серед авторів, які підтвердили, участь у ярмарку Хелен Макдональд, Бюлент Джейлан, Колм Тобін, Йоганна Адоржан, Ельке Хайденрайх, Едгар Селдж, Аміната Туре та інші.

 

У межах ярмарку відбудуться нагородження літературними та галузевими преміями. Церемонія вручення Німецької книжкової премії на 18 жовтня, у франкфуртській Ратуші, вручення Німецької книжкової торгової премії запланували на 24 жовтня, у церкві Святого Павла. Обидві події транслюватимуть у прямому ефірі. 20 жовтня, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) у вперше вручить нагороду ABC International Excellence Award за доступність. Найкращу бізнес-книжку року відзначать 21 жовтня, у готелі Steigenberger Frankfurter Hof. Церемонія нагородження Німецької молодіжної літературної премії відбудеться 22 жовтня, у конгрес-центрі Messe Frankfurt.

 

Фестиваль Bookfest city відбуватиметься протягом усіх п’яти днів ярмарку в різних локаціях міста. В його програмі: автограф-сесії з авторами бестселерів, поетичні слеми, дегустації, концерти, вечірки, дискусійні панелі, майстер-класи інше.

 

На загальноміському фестивалі читання Open books Видавці з Німеччини, Австрії та Швейцарії представлять свої нові науково-популярні видання та фантастику. Також заплановано обговорення рекомендованого списку літератури, опублікованого мовником SWR, за участю кандидатів на Швейцарську книжкову премію, що відбудеться у Німецькій національній бібліотеці. У Ратуші Франкфурта впродовж 20-21 жовтня відбудеться марафон дитячого читання.

 

Виступ генерального директора ярмарку запланований на 20 жовтня. Увагу приділять топменеджменту провідних світових видавничих груп.

 

Продаж квитків для відвідувачів розпочнеться у серпні. Відкриття ярмарку для усіх охочих запланували на 22 жовтня. Продаватимуть книжки у дні, коли ярмарок буде доступним для усіх категорій відвідувачів.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч запланований на 20-24 жовтня у гібридному форматі. Країна-почесний гість ярмарку − Канада.

 

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський ярмарок оголосив умови проведення і програму

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"