Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

75-тий Франкфуртський книжковий ярмарок відкриють президентка Словенії Наташа Пірц Мусар та федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц. Про це повідомили на сайті фестивалю. 

Після церемонії в Конгрес-центрі Messe Frankfurt федеральний канцлер і президентка Словенії відкриють Павільйон почесних гостей.

 

 

Почесною гостею книжкового ярмарку є Словенія. Під гаслом «Соти слів» у Франкфурті виступлять 75 словенських авторів/ок, поетів/ок і перекладачів/ок. 

«Від початку існування в церкві Святого Павла і донині Frankfurter Buchmesse виступає за демократію та різноманітність.  75-й книжковий ярмарок стане майданчиком для демократичного обміну. Це також культурний ринок. Видавці та автори, шанувальники літератури та культури з понад 100 країн можуть зібратися тут у безпечній та спокійній обстановці. Присутність федерального канцлера Німеччини та президентки Словенії на церемонії відкриття наголошує на важливості ярмарку для демократії, свободи та взаєморозуміння на міжнародному рівні», — зазначає Юрген Боос, директор Frankfurter Buchmesse.

На церемонії відкриття 75-ї Frankfurter Buchmesse також виступатимуть Боос, голова Німецької асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Карін Шмідт-Фрідеріхс і міський голова Франкфурт-на-Майні Майк Йозеф. Літературними доповідачами, яких традиційно обирає Комітет почесних гостей, будуть письменник і філософ Славой Жижек і письменниця Міляна Кунта.

 

 

Цьогорічний 75-тий Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 18–22 жовтня 2023 року. Як зазначають на сайті, у свій ювілейний рік ярмарок «відзначатиме добрі історії, шануватиме демократичний дискурс і сприятиме мирному обміну в немирні часи».

 

Як повідомлялося, Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив країну-почесну гостю 2025 року.

 

 

Зображення: сайт фестивалю

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"