Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

75-тий Франкфуртський книжковий ярмарок відкриють президентка Словенії Наташа Пірц Мусар та федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц. Про це повідомили на сайті фестивалю. 

Після церемонії в Конгрес-центрі Messe Frankfurt федеральний канцлер і президентка Словенії відкриють Павільйон почесних гостей.

 

 

Почесною гостею книжкового ярмарку є Словенія. Під гаслом «Соти слів» у Франкфурті виступлять 75 словенських авторів/ок, поетів/ок і перекладачів/ок. 

«Від початку існування в церкві Святого Павла і донині Frankfurter Buchmesse виступає за демократію та різноманітність.  75-й книжковий ярмарок стане майданчиком для демократичного обміну. Це також культурний ринок. Видавці та автори, шанувальники літератури та культури з понад 100 країн можуть зібратися тут у безпечній та спокійній обстановці. Присутність федерального канцлера Німеччини та президентки Словенії на церемонії відкриття наголошує на важливості ярмарку для демократії, свободи та взаєморозуміння на міжнародному рівні», — зазначає Юрген Боос, директор Frankfurter Buchmesse.

На церемонії відкриття 75-ї Frankfurter Buchmesse також виступатимуть Боос, голова Німецької асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Карін Шмідт-Фрідеріхс і міський голова Франкфурт-на-Майні Майк Йозеф. Літературними доповідачами, яких традиційно обирає Комітет почесних гостей, будуть письменник і філософ Славой Жижек і письменниця Міляна Кунта.

 

 

Цьогорічний 75-тий Франкфуртський книжковий ярмарок відбудеться 18–22 жовтня 2023 року. Як зазначають на сайті, у свій ювілейний рік ярмарок «відзначатиме добрі історії, шануватиме демократичний дискурс і сприятиме мирному обміну в немирні часи».

 

Як повідомлялося, Франкфуртський книжковий ярмарок оголосив країну-почесну гостю 2025 року.

 

 

Зображення: сайт фестивалю

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок оприлюднив деталі церемонії відкриття

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Дитячу книжку Катерини Єгорушкіної видали у Польщі

У Польщі вийшла дитяча книжка Катерини Єгорушкіної «Мої вимушені канікули». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Польщі книжку надрукувало Wydawnictwo No Bell, її

Видавництво вдруге стало лавреатом премії KyivPride Awards

Видавництво «Видавництво» відзначили нагородою «Френдлі-бізнес», що дається за значний внесок у захист та просування прав і видимості ЛГБТІК+ людей від організації KyivPride. Про це пов

Зірка «Володаря перснів» звернувся українською до учасників кінофестивалю «Миколайчук OPEN»

На відкритті кінофестивалю «Миколайчук OPEN» у Чернівцях голівудський актор і режисер Вігго Мортенсен розпочав свою промову з кількох фраз українською.

Про це повідомляє у фейсбуку пресслужба фестива

В Індії переслідують письменницю Арундаті Рой

За 14 років після першої скарги уряд столиці Індії Делі надав дозвіл на переслідування письменниці Арундаті Рой відповідно до антитерористичних законів Індії.
Письменницю переслідують

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"