Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 тисяч людей

Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 тисяч людей

Франкфуртський книжковий ярмарок, найбільший книжковий ярмарок Західної Європи, у 2023 році відвідали щонайменше 105 тисяч осіб зі 130 країн.

Організатори кількісно оцінюють збільшення майже на 20% порівняно з попередніми роками.

 

«Ми маємо позитивні проміжні підсумки ярмарку. Потужна міжнародна професійна програма та понад 4000 експонентів з усього світу роблять книжковий ярмарок таким привабливим для галузі», — зазначив Юрген Боос, генеральний директор Франкфуртського книжкового ярмарку.

 

Понад 100 представників преси були акредитовані на пресконференцію із Салманом Рушді, що став лавреатом Премії миру німецької книготоргівлі 2023 року. «Література показує нам світ відкритості та різноманітності, а отже, толерантності», — зазначив він.

 

Окрім того, під час ярмарку Організація Об’єднаних Націй вшанувала 75-ту річницю Загальної декларації прав людини.

 

Як повідомлялося, Франкфуртський книжковий ярмарок запустив медіапроєкт про свою 75-річну історію.

 

 

Джерело: Publishing Perspectives

Чільне фото: Інго Хаттендорф

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 тисяч людей

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"