Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 професійних відвідувачів

Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 професійних відвідувачів

Франкфуртський книжковий ярмарок, найбільший книжковий ярмарок Західної Європи, у 2023 році відвідали щонайменше 105 тисяч професійних відвідувачів зі 130 країн.

Організатори кількісно оцінюють збільшення майже на 20% порівняно з попередніми роками.

 

«Ми маємо позитивні проміжні підсумки ярмарку. Потужна міжнародна професійна програма та понад 4000 експонентів з усього світу роблять книжковий ярмарок таким привабливим для галузі», — зазначив Юрген Боос, генеральний директор Франкфуртського книжкового ярмарку.

 

Понад 100 представників преси були акредитовані на пресконференцію із Салманом Рушді, що став лавреатом Премії миру німецької книготоргівлі 2023 року. «Література показує нам світ відкритості та різноманітності, а отже, толерантності», — зазначив він.

 

Окрім того, під час ярмарку Організація Об’єднаних Націй вшанувала 75-ту річницю Загальної декларації прав людини.

 

Як повідомлялося, Франкфуртський книжковий ярмарок запустив медіапроєкт про свою 75-річну історію.

 

 

Джерело: Publishing Perspectives

Чільне фото: Інго Хаттендорф

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали щонайменше 105 професійних відвідувачів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"