Франко-німецький канал випустив фільм про Станіслава Асєєва

Франко-німецький канал випустив фільм про Станіслава Асєєва

Франко-німецький канал ARTE випустив фільм про українського журналіста та письменника Станіслава Асєєва, який провів майже 1000 днів у концтаборі, організованому проросійськими терористами на заводі «Ізоляція» у Донецьку. Стрічка доступна для перегляду на Youtube-каналі компанії. 

 

Фільм розповідає про повсякденне життя Станіслава після звільнення в Києві. Розповідь ведеться від першої особи українською та російською мовами, з німецькими субтитрами.

 

«Історія Станіслава актуальна як ніколи після нападу путіна на Україну. Війна на Донбасі, яку довго ігнорувала світова громадськість, нарешті завершилася загарбницькою війною росії проти сусідньої країни. Доля Станіслава показує, що відбувається, коли путін вторгається в інші країни і які руйнування криються за цим», – пояснюють творці проєкту.

 



 

Станіслав Асєєв — український письменник, журналіст і блогер, член Українського ПЕН. Під псевдонімом Станіслав Васін працював журналістом в окупованому Донецьку. Був викрадений 11 травня 2017 року й утримувався проросійською терористичною організацією «ДНР» до 29 грудня 2019 року.

 

Автор романів  «Мельхіоровий слон, або Людина, яка думала», «Світлий шлях: історія одного концтабору», «В ізоляції», за останню книгу став лавреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року. 

 

«Ізоляція» — таємна в’язниця у Донецьку, яку бойовики терористичної організації «ДНР» перетворили у концентраційний табір.

 

Нагадаємо, що раніше письменник запропонував створити Фонд пошуку воєнних злочинців, а також зустрівся з мобілізованими мешканцями окупованих територій, яких взяли у полон українські військові.

 

Крім того, книжку Станіслава Аєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору», яка розповідає про його полон у «Ізоляції», видадуть у Латвії. Книжку видали також українською, російською, англійською, французькою, німецькою, італійською та польською мовами. 

 

Оригінал статті на Suspilne: Франко-німецький канал випустив фільм про Станіслава Асєєва

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"