Форум ВидавцІв: Фоточки. І трохи боса)

Форум ВидавцІв: Фоточки.  І трохи боса)

Форум ВидавцІв: Фоточки. І трохи боса)

Привіт. Хочу розповісти вам останні свої творчі новини =) 

Також Форум Видавців співпав зі святкуванням мого тридцятиріччя =), Фоточки і відосики з Найдорочої резиденції галичини(альо, це назва якщо що))) тут =) 

Я познайомилась зі своїми співавторками, знов вживу зустрілась з найкращим другом, провела чотири презентації з друзями і колегами по перу… Особливо гарно ми роззнайомились за круглим столом при свічках на днюсі ахахах)) 

Походила по Форуму, по майже рідному Львову(в якому я до цього прожила аж 4 роки). Побачила свої книжки на стендах форуму.(переходь і дивись).

Зустрілася з Андрієм Кокотюхою(посилання на наше фото), казкарем Сашком Лірником…

Крім того, побачила наш “Потайсвіт. Інакші” на стенді Коронації Слова(за що дякую Наталі Дев’ятко, з якою ми також розвіртуалились саме на цьому форумі)(подивитись фото можна, натиснувши на блакитний напис). 

Також я навідалась до стенду нашого видавця, Марка Мельника, де побачила книжечки “Бо кохаю”, “Потайсвіт” та “Потайсвіт. Інакші”, в яких є мої оповідання. (переходь і дивись це фото))

Ще неодноразово навідалась до стенду проєкту “ТВОЯ ПОЕТИЧНА ЛИСТІВКА”, яким керує моя подруга і співавторка Світлана Вертола. Там навіть встигла попрацювати продавцем ахах)) Ну насправді Свєта просто попросила мене побути там пару хвилинок… Ну а я за ті хвилинки встигла продати примірничок нашої спільної збірочки “Рятуйте! Мене примушують читати” і пару листівочок її проєкту =) А ще ми постійно ходили до львівських кафешок =)) “П’яте підземелля”, “Найдорожча ресторація Галичини”(там вхід в ресторан через квартиру і тебе зустрічає мужик в засаленому халаті і прохає почистити картоплю)))

Кому цікаво подивитись фоточки з усіх цих подій, запрошую в мій інстаграм. 
(тут є скріншот, якщо не бачите, поновіть сторінку) 

Ну і хочу повідомити, що продовжую працювати над “Зіграй мою наречену. Наречена для Боса”. Сьогодні виставила нову главу =) (далі є картинка)

Дам вам цитату:
 

— Тимурчику, привіт, — раптом поруч з моїм рятівником пройшла гламурно вдягнена блондинка. Вона ледь помітно торкнулася кінчиками пальців його руки. — Сьогодні зазирнеш на зйомки реклами для Єви?

Вона дивилася на нього таким хижим поглядом… Напевно тому, що зовсім недоїдає, бідненька. 

— Привіт, кицюню, — мій рятівник тепер дивився тільки на блондинку, він інстинктивно облизнув нижню губу й усміхнувся. — Не знаю, сьогодні в мене відбір секретарок. 

— Можна сказати, справжній кастинг, — раптом звідки не візьмись, вискочив той самий блондин, якого я трохи раніше вже бачила на машині і потім з якоюсь моделлю чи акторкою. — Блін, я тебе чекаю-чекаю, там вже стільки кралечок зібралось! 

Тим часом одна з тих кралечок демонстраційно хмикнула і поцокала своїми височенними підборами геть. 

— Дене, тобто, Денисе Олександровичу, а чому це ви на мене чекаєте? — мій рятівник хитро усміхнувся своєму другові. — Ніби ж секретарку мені обираємо, а не тобі.

— Ну ти ж мене знаєш, я не можу пропустити кастинг такого рівня, — серйозно заявив цей Денис, хитро усміхнувшись. — Може, і мені хтось приглянеться, — додав він, вималювавши руками фігурку дівчини з формами типу «пісочний годинник». — Хтось з таким самим хижим поглядом, як оця твоя фіфочка. Миленька блондинка, а може навіть гаряча брюнетка…

— Яка різниця, блондинка чи брюнетка, все одно й та, й інша на “б”, ну ти розумієш, — Денис усміхнувся, підійшов до мого рятівника і почав щось шепотіти йому на вухо. Вони пройшли прохідну і пішли до ліфтів, а мені… Мені стало ніяково. 

Дарма, дарма я прийшла сюди. І що він мав на увазі про оце на “б”? 

— Дівчино, раз ви не на кастинг комедійних акторів, чи може бути, що ви прийшли на співбесіду на посаду секретарки? — голосно і здивовано запитав охоронець. 

А я готова була провалитися крізь землю.

Дивитися на хижі погляди голодних модельок і відчувати себе ще більш невпевненою в собі — не таку роботу я хотіла… Та нехай, просто пройду цю співбесіду. Все одно вже прийшла… Та й не візьмуть мене. Я не була схожою на тих дівчат-пісочних годинників у червоних сукнях і з червоними помадами, які мали пройти «відбір». 

Але просто піти й не спробувати — теж не варіант. Мої рідні…Я обіцяла, що постараюсь, особливо тепер, коли дядька скоротили… Мені просто необхідна ця робота, як би складно не було. Все одно в мене ідеальний диплом і рекомендації, а сестра тільки й робить, що витрачає все що заробляє на нові шмотки.. Я впораюсь, точно впораюсь! 

— Дівчино! — знов звернувся до мене охоронець. — Ви так і не відповіли.

— Я на співбесіду секретарок, — швидко, ніби скоромовкою, промовила я. — Куди йти?…

Я не здамся так просто. Я маю хоч спробувати… Я хочу довести батькам, що не тільки моя молодша сестра-акторка на щось гідна в нашій родині, і що не тільки зовнішність вирішує все. Вони припинять порівнювати нас, а навіть якщо і не припинять, то ці порівняння будуть на мою користь, а не на її. Мій розум – не гірша чеснота, аніж її краса.
Я це і їй доведу. Не дарма я прийшла саме в ту компанію, де вона найчастіше працює акторкою в рекламі. 

Запрошую вас до прочитання моєї новинки “Зіграй мою наречену. Наречена для Боса”, буде цікаво і весело =) 

Оригінал статті на Букнет: Форум ВидавцІв: Фоточки. І трохи боса)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"