Формуючи традиції втраченого
![Формуючи традиції втраченого Формуючи традиції втраченого](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/KIlchenskij-696x464.jpg)
Вперше після 1917 року Україна святкує Народження Божого Сина разом з усім світом!
У Дніпрі ініціатором відзначення цього величного християнського празника виступили письменники, засвідчивши, що обласна організація НСПУ не лише творча, а й відповідальна соціально-громадська організація. Літератори не просто підтримали ініціативу директора дніпровського коледжу електрифікації Микола Цоколенко у проведенні імпрези «Українське Різдво», а й стали його активними учасниками та організаторами.
Захід пройшов напрочуд гарно і змістовно. І тут особлива подяка господарю локації, власнику яхт-клубу «Січ» В’ячеславу Дідику.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414571588_2552945528203070_7082995788643541594_n-1024x686.jpg)
У місті вирувала негода. Десь вдалині лунали вибухи . А в одному з наметів цього спортивно-рекреаційного простору колядували і співали. До шляхетної імпрези приєдналося дніпровське Товариство репресованих (голова Іван Дремлюга), священики ПЦУ та УГКЦ, семінаристи, хористи, студенти. Виступив чоловічий вокальний гурт «Січеслав». Свої книги і твори представили присутнім члени ДОО НСПУ Євген Безус, Леся Степовичка, Володимир Кільченський.
«Святкування Різдва 25-го грудня –
ще один крок до європейської спільноти народів, це цивілізаційний геополітичний
вибір нашого народу. Тому наше членство
одноголосно взяло участь в організації цьогорічного «Українського Різдва» в
Дніпрі, – наголосив голова правління
ДОО НСПУ Фідель Сухоніс».
Попереду нові соціально-відповідальні заходи січеславських літераторів.
На світлинах: колективне фото на згадку організаторів імпрези, відомий український романіст історичного жанру, член ДОО НСПУ Володимир Кільченський задоволений перебігом «Українського Різдва».
Пресслужба ДОО НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: Формуючи традиції втраченого
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.