«Фоліо» видало книжку координатора програми «Велике будівництво»

«Фоліо» видало книжку координатора програми «Велике будівництво»

У видавництві «Фоліо» вийшла книжка про державну програму «Велике будівництво». Про це повідомили на сайті видавництва.

До фотоальбому «Програма президента України «Велике будівництво-2020». Обличчя» увійшли фотографії команди та виконавців програми, робітників. Її упорядником став Юрій Голик. Вартість книжки − 99 гривень. Книжка має 286 сторінок, тверду обкладинку та суперобкладинку. 

 

«До програми «Велике будівництво» залучено кількасот осіб. У цій книзі лише невелика частина тих, кого вдалося сфотографувати у процесі створення нової якості життя», − йдеться в анотації до книжки.

 

Юрій Голик (1977) − бізнесмен, віцепрезидент Української асоціації футболу, з лютого 2020 року − координатор програми «Велике будівництво». У 2015-2019 роках був позаштатним радником голів Запорізької та Дніпровської ОДА. З серпня 2019 року по березень 2020 року − радник прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

 

Зазначимо, у 2020 році видавництво «Фоліо» видало мемуари Юрія Голика «Нескінченність не для слабаків. Книга про менеджерів, які хакнули систему держуправління». У книжці йдеться про його роботу на посаді радника голови Дніпровської ОДА Валентина Резніченка. 

 

Велике будівництво − національна програма, яку ініціював президент України Володимир Зеленський, що має на меті розбудову інфраструктури: дороги, школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги. Вона стартувала 1 березня 2020 року. 

 

Додамо, у межах «Великого будівництва» триває проєкт «Велика реставрація», під час якого відреставрують об’єкти культурної спадщини, пов’язані з літературою і книговиданням. Їх перелік нещодавно доповнили.

Оригінал статті на Suspilne: «Фоліо» видало книжку координатора програми «Велике будівництво»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"