Фольклорне товариство США засуджує РФ за спотворення історії культури й дезінформацію

Фольклорне товариство США засуджує РФ за спотворення історії культури й дезінформацію

Американське фольклорне товариство (AFS) засудило вторгнення Росії та закликало припинити війну в Україні. Про це написали на офіційному сайті організації. 

 

У документі, підписаному усіма членами товариства, AFS висловило підтримку українським колегам і установам культурної спадщини, що потерпають від воєнних дій, а також засудило спотворення історії. 

 

«Україна — незалежна і суверенна держава. Американське фольклорне товариство засуджує військову агресію проти України та підтримує всіх людей, які виступають проти цієї війни. AFS підтримує своїх членів, колег, студентів та інституції спадщини, які зараз перебувають в облозі в Україні. Ми засуджуємо спотворення історії культури та поширення дезінформації, яка використовується для розпалу насильства», — зазначили в повідомленні. 

 

Крім того, Американське фольклорне товариство закликало поважати права людини й суверенітет України. 

 

«Ми закликаємо припинити війну в Україні та відновити робочі відносини між Україною та її сусідами з повагою до принципів прав людини, толерантності та поваги до суверенітету України», — додали в заяві. 

 

Наразі AFS дає можливість українським фольклористам і дослідникам культурної спадщини зробити резервні копії своїх досліджень і завантажити їх на окремий гугл-диск. Щоб отримати доступ до нього, треба заповнити форму

 

Американське фольклорне товариство — членська організація, яка займається підтримкою окремих осіб та організацій, що займаються вивченням та просуванням фольклору та виразних культурних традицій у всьому світі. AFS обслуговує своїх членів і широку громадськість, надаючи програми, публікації, політику та ресурси, які досліджують і підтверджують різноманітність людської творчості в різних часах, спадщинах і місцях. 

 

Нагадаємо, через обстріл військ РФ постраждав Харківський художній музей.

 

 

Чільне зображення: The American Folklore Society

Оригінал статті на Suspilne: Фольклорне товариство США засуджує РФ за спотворення історії культури й дезінформацію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"