Флешмоб “Історія рецептів” Марі Керімей

Флешмоб “Історія рецептів” Марі Керімей
Привіт, мої хороші!)))
У мене дуже проста й банальна причина – робота й ще раз робота, яка чомусь останній місяць поглинула мене повністю. Але я виправляюся!) Дуже вдячна Марі Керімей за флешмоб з рецептами. І Ромчику Арівідерчі за неочікуване запрошення…
Не хочу вишукувати у своїх книгах уривки про їжу… Краще напишу тут щось зі свого життя.
Готувати я дуже люблю і, якщо вірити тим, хто куштував, то в мене це гарно виходить. Особливо це стосується випічки й десертів. Хочу розповісти вам трішки кумедну історію мого першого мусового торта.
Це було кілька років тому. Святкували ми день народження мого синочка (відкрию трошки завісу особистого – маю прекрасних старшого синочка та меншу донечку) і вирішила я, як справжня божевільна мама, зробити неперевершений торт власними руками. Відшукала на просторах інтернету суперскладний, але красивий торт з двома різними мусовими прошарками, чотирма бісквітами та двома різними кремами. Спочатку дуже хвилювалася, а чи застигне той мус, а чи вдасться і так далі… І от зробила все строго за рецептом, дотрималася всіх температурних режимів. Залишилося останнє – поставити в морозилку мусовий крем. І я з гордо піднятою головою йду до холодильника, милуюся ніжним кремовим мусом, посміхаюся, наче виграла у лотерею… А у мене дно моєї роз’ємної форми просто відвалюється і все падає та розтікається.
Думаю, не потрібно вам розповідати, на що була схожа моя кухня, коли мус був ягідним! Тому до мегакрутого торта додалося генеральне прибирання кухні.)))
Щодо моїх власних смаків, то я не любитель солодкого, але ранок, який почався з кави та зефірки – це початок вдалого дня!
Любі мої колеги та читачі, щиро запрошую вас долучитися до цього флешмобу. І дуже хочеться прочитати ваші реальні історії!)
Запрошую до флешмобу Христину Маніль та Натіко Маер.
П.С. Я все-таки викрутилася тоді, і ніхто й не помітив, що в торті немає одного мусу!)
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Історія рецептів” Марі Керімей
Блог
Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 рокуАнгломовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь
Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с.
У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт
УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитисяЗ 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я
Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір
У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.