Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Всім привіт) Сьогодні вівторок, а це означає, що час розповідати вам про флешмоб, який обіцяла презентувати саме сьогодні. В ньому не буде нічого аж такого кардинально нового, але й певним чином він не буде схожим на всі інші. Отже, починаємо)

От я, наприклад, фанатію від подібного. Завжди цікавилася такими певними особливостями біографій відомих людей, їхніх цікавинок з творчого чи спортивного життя. Проте завжди найбільше захоплювалася саме цікавими фактами з життя письменників, їхнього способу написання книг чи чогось подібного)

І тут я подумала, а, можливо, читачам або й самим авторам, буде цікаво почитати щось одне про одного?Як ми пишемо книги, звідки беруться ідеї, чи є грань між вигаданим і реальністю? Можливо, це ми ті феї, що перемагають темряву. Але в реальності це зовсім щось незначне, як от – отримати нарешті потрібну довідку в податковій)

Ну що, починаємо) Приєднуйтесь всі бажаючі) Ніяких списків чи чогось такого не буде) Хочете написати свої цікаві факти, публікуйте блог і все)))

10 цікавих фактів про мене та мою творчість)

1. Мій псевдонім був абсолютно випадковим. Він ніяким чином не пов’язаний з моїм справжнім іменем. А його сама ідея сформувалася ще тоді, коли я й навіть не уявляла, що писатиму книги.

2. Всі сюжети моїх книг розповідають про якийсь етап мого життя. Наприклад, остання, “Голос мого серця”, розповідає про те, як я співала в хорі та мріяла стати співачкою. Проте, звісно, не без додаткових деталей та заплутаного сюжету)

3. Ще з часу написання першої книги, сюжети до наступних з’являлися якось рівномірно, поступово. Наприклад, написала першу, а в мене з’являлися сюжети до двох наступних. Таким чином сюжетів накопичується чимало і я страшенно люблю їх міксувати)

4. Ніколи такого не було, щоб три сюжети, які виникали в моїй голові, були в однакових жанрах. Тому обираю писати в різних жанрах.

5. Книга, над якою працювала найдовше – “Голос мого серця”. Вона мала б з’явитися другою на цій платформі, але той факт, що я працювала над нею більше 11 місяців, це унеможливив. 

6. Зазвичай мені страшенно складно концентруватися на чомусь одному. За рекордні терміни, ще поки вчилася в школі, встигла побувати у всіх гуртках, проте так нічим не зацікавилася. Проте ось пишу книги вже трішки більше року й в захваті від цього та не збираюся припиняти)

7. У своїх книгах я завжди роблю ставку на сюжет. Просто не можу втриматися, щоб не додати якогось цікавого повороту та вмудряюся до кожної книги дописати елементи детективу.

8. Завжди не любила довгі описи в книгах. Мені це було чимось нецікавим і я пропускала такі моменти. Проте тепер моя думка значно змінилася, адже це ціле мистецтво – описати щось так, щоб його побачили читачі неначе твоїми очима. Але я в цьому досі не майстер) Не судіть суворо, я лише вчусь)

9. Майже половина книг на моїй сторінці (вони невеличкі, не більше 12 сторінок) були написані за один день. Якщо я вже сідаю за ноутбук, то відірвати мене вже нічого не зможе.

10. По справжньому відчувати героїв мені вдалося лише при написанні останньої книги – “Голос мого серця”. Я жила, думаючи про них, проплановуючи найменші дрібнички з їхнього життя, вимальовуючи їхні характери більше 11 місяців і мені страшенно тяжко зараз прощатися з ними. 

 

Ну на цьому, мабуть, все)))) Сподіваюся, вам сподобалася така ідея)))) Буду рада прочитати ваші цікаві факти)))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Цікаві факти”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"