Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”
Всім привіт) Сьогодні вівторок, а це означає, що час розповідати вам про флешмоб, який обіцяла презентувати саме сьогодні. В ньому не буде нічого аж такого кардинально нового, але й певним чином він не буде схожим на всі інші. Отже, починаємо)
От я, наприклад, фанатію від подібного. Завжди цікавилася такими певними особливостями біографій відомих людей, їхніх цікавинок з творчого чи спортивного життя. Проте завжди найбільше захоплювалася саме цікавими фактами з життя письменників, їхнього способу написання книг чи чогось подібного)
І тут я подумала, а, можливо, читачам або й самим авторам, буде цікаво почитати щось одне про одного?Як ми пишемо книги, звідки беруться ідеї, чи є грань між вигаданим і реальністю? Можливо, це ми ті феї, що перемагають темряву. Але в реальності це зовсім щось незначне, як от – отримати нарешті потрібну довідку в податковій)
Ну що, починаємо) Приєднуйтесь всі бажаючі) Ніяких списків чи чогось такого не буде) Хочете написати свої цікаві факти, публікуйте блог і все)))
10 цікавих фактів про мене та мою творчість)
1. Мій псевдонім був абсолютно випадковим. Він ніяким чином не пов’язаний з моїм справжнім іменем. А його сама ідея сформувалася ще тоді, коли я й навіть не уявляла, що писатиму книги.
2. Всі сюжети моїх книг розповідають про якийсь етап мого життя. Наприклад, остання, “Голос мого серця”, розповідає про те, як я співала в хорі та мріяла стати співачкою. Проте, звісно, не без додаткових деталей та заплутаного сюжету)
3. Ще з часу написання першої книги, сюжети до наступних з’являлися якось рівномірно, поступово. Наприклад, написала першу, а в мене з’являлися сюжети до двох наступних. Таким чином сюжетів накопичується чимало і я страшенно люблю їх міксувати)
4. Ніколи такого не було, щоб три сюжети, які виникали в моїй голові, були в однакових жанрах. Тому обираю писати в різних жанрах.
5. Книга, над якою працювала найдовше – “Голос мого серця”. Вона мала б з’явитися другою на цій платформі, але той факт, що я працювала над нею більше 11 місяців, це унеможливив.
6. Зазвичай мені страшенно складно концентруватися на чомусь одному. За рекордні терміни, ще поки вчилася в школі, встигла побувати у всіх гуртках, проте так нічим не зацікавилася. Проте ось пишу книги вже трішки більше року й в захваті від цього та не збираюся припиняти)
7. У своїх книгах я завжди роблю ставку на сюжет. Просто не можу втриматися, щоб не додати якогось цікавого повороту та вмудряюся до кожної книги дописати елементи детективу.
8. Завжди не любила довгі описи в книгах. Мені це було чимось нецікавим і я пропускала такі моменти. Проте тепер моя думка значно змінилася, адже це ціле мистецтво – описати щось так, щоб його побачили читачі неначе твоїми очима. Але я в цьому досі не майстер) Не судіть суворо, я лише вчусь)
9. Майже половина книг на моїй сторінці (вони невеличкі, не більше 12 сторінок) були написані за один день. Якщо я вже сідаю за ноутбук, то відірвати мене вже нічого не зможе.
10. По справжньому відчувати героїв мені вдалося лише при написанні останньої книги – “Голос мого серця”. Я жила, думаючи про них, проплановуючи найменші дрібнички з їхнього життя, вимальовуючи їхні характери більше 11 місяців і мені страшенно тяжко зараз прощатися з ними.
Ну на цьому, мабуть, все)))) Сподіваюся, вам сподобалася така ідея)))) Буду рада прочитати ваші цікаві факти)))
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Цікаві факти”
Блог
Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війнуПисьменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти
У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії ЩербиЯк повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби
НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2
У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі
Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для УкраїниОдин з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.