Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Всім привіт) Сьогодні вівторок, а це означає, що час розповідати вам про флешмоб, який обіцяла презентувати саме сьогодні. В ньому не буде нічого аж такого кардинально нового, але й певним чином він не буде схожим на всі інші. Отже, починаємо)

От я, наприклад, фанатію від подібного. Завжди цікавилася такими певними особливостями біографій відомих людей, їхніх цікавинок з творчого чи спортивного життя. Проте завжди найбільше захоплювалася саме цікавими фактами з життя письменників, їхнього способу написання книг чи чогось подібного)

І тут я подумала, а, можливо, читачам або й самим авторам, буде цікаво почитати щось одне про одного?Як ми пишемо книги, звідки беруться ідеї, чи є грань між вигаданим і реальністю? Можливо, це ми ті феї, що перемагають темряву. Але в реальності це зовсім щось незначне, як от – отримати нарешті потрібну довідку в податковій)

Ну що, починаємо) Приєднуйтесь всі бажаючі) Ніяких списків чи чогось такого не буде) Хочете написати свої цікаві факти, публікуйте блог і все)))

10 цікавих фактів про мене та мою творчість)

1. Мій псевдонім був абсолютно випадковим. Він ніяким чином не пов’язаний з моїм справжнім іменем. А його сама ідея сформувалася ще тоді, коли я й навіть не уявляла, що писатиму книги.

2. Всі сюжети моїх книг розповідають про якийсь етап мого життя. Наприклад, остання, “Голос мого серця”, розповідає про те, як я співала в хорі та мріяла стати співачкою. Проте, звісно, не без додаткових деталей та заплутаного сюжету)

3. Ще з часу написання першої книги, сюжети до наступних з’являлися якось рівномірно, поступово. Наприклад, написала першу, а в мене з’являлися сюжети до двох наступних. Таким чином сюжетів накопичується чимало і я страшенно люблю їх міксувати)

4. Ніколи такого не було, щоб три сюжети, які виникали в моїй голові, були в однакових жанрах. Тому обираю писати в різних жанрах.

5. Книга, над якою працювала найдовше – “Голос мого серця”. Вона мала б з’явитися другою на цій платформі, але той факт, що я працювала над нею більше 11 місяців, це унеможливив. 

6. Зазвичай мені страшенно складно концентруватися на чомусь одному. За рекордні терміни, ще поки вчилася в школі, встигла побувати у всіх гуртках, проте так нічим не зацікавилася. Проте ось пишу книги вже трішки більше року й в захваті від цього та не збираюся припиняти)

7. У своїх книгах я завжди роблю ставку на сюжет. Просто не можу втриматися, щоб не додати якогось цікавого повороту та вмудряюся до кожної книги дописати елементи детективу.

8. Завжди не любила довгі описи в книгах. Мені це було чимось нецікавим і я пропускала такі моменти. Проте тепер моя думка значно змінилася, адже це ціле мистецтво – описати щось так, щоб його побачили читачі неначе твоїми очима. Але я в цьому досі не майстер) Не судіть суворо, я лише вчусь)

9. Майже половина книг на моїй сторінці (вони невеличкі, не більше 12 сторінок) були написані за один день. Якщо я вже сідаю за ноутбук, то відірвати мене вже нічого не зможе.

10. По справжньому відчувати героїв мені вдалося лише при написанні останньої книги – “Голос мого серця”. Я жила, думаючи про них, проплановуючи найменші дрібнички з їхнього життя, вимальовуючи їхні характери більше 11 місяців і мені страшенно тяжко зараз прощатися з ними. 

 

Ну на цьому, мабуть, все)))) Сподіваюся, вам сподобалася така ідея)))) Буду рада прочитати ваші цікаві факти)))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Цікаві факти”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»

У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"