Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Флешмоб “Цікаві факти”

Всім привіт) Сьогодні вівторок, а це означає, що час розповідати вам про флешмоб, який обіцяла презентувати саме сьогодні. В ньому не буде нічого аж такого кардинально нового, але й певним чином він не буде схожим на всі інші. Отже, починаємо)

От я, наприклад, фанатію від подібного. Завжди цікавилася такими певними особливостями біографій відомих людей, їхніх цікавинок з творчого чи спортивного життя. Проте завжди найбільше захоплювалася саме цікавими фактами з життя письменників, їхнього способу написання книг чи чогось подібного)

І тут я подумала, а, можливо, читачам або й самим авторам, буде цікаво почитати щось одне про одного?Як ми пишемо книги, звідки беруться ідеї, чи є грань між вигаданим і реальністю? Можливо, це ми ті феї, що перемагають темряву. Але в реальності це зовсім щось незначне, як от – отримати нарешті потрібну довідку в податковій)

Ну що, починаємо) Приєднуйтесь всі бажаючі) Ніяких списків чи чогось такого не буде) Хочете написати свої цікаві факти, публікуйте блог і все)))

10 цікавих фактів про мене та мою творчість)

1. Мій псевдонім був абсолютно випадковим. Він ніяким чином не пов’язаний з моїм справжнім іменем. А його сама ідея сформувалася ще тоді, коли я й навіть не уявляла, що писатиму книги.

2. Всі сюжети моїх книг розповідають про якийсь етап мого життя. Наприклад, остання, “Голос мого серця”, розповідає про те, як я співала в хорі та мріяла стати співачкою. Проте, звісно, не без додаткових деталей та заплутаного сюжету)

3. Ще з часу написання першої книги, сюжети до наступних з’являлися якось рівномірно, поступово. Наприклад, написала першу, а в мене з’являлися сюжети до двох наступних. Таким чином сюжетів накопичується чимало і я страшенно люблю їх міксувати)

4. Ніколи такого не було, щоб три сюжети, які виникали в моїй голові, були в однакових жанрах. Тому обираю писати в різних жанрах.

5. Книга, над якою працювала найдовше – “Голос мого серця”. Вона мала б з’явитися другою на цій платформі, але той факт, що я працювала над нею більше 11 місяців, це унеможливив. 

6. Зазвичай мені страшенно складно концентруватися на чомусь одному. За рекордні терміни, ще поки вчилася в школі, встигла побувати у всіх гуртках, проте так нічим не зацікавилася. Проте ось пишу книги вже трішки більше року й в захваті від цього та не збираюся припиняти)

7. У своїх книгах я завжди роблю ставку на сюжет. Просто не можу втриматися, щоб не додати якогось цікавого повороту та вмудряюся до кожної книги дописати елементи детективу.

8. Завжди не любила довгі описи в книгах. Мені це було чимось нецікавим і я пропускала такі моменти. Проте тепер моя думка значно змінилася, адже це ціле мистецтво – описати щось так, щоб його побачили читачі неначе твоїми очима. Але я в цьому досі не майстер) Не судіть суворо, я лише вчусь)

9. Майже половина книг на моїй сторінці (вони невеличкі, не більше 12 сторінок) були написані за один день. Якщо я вже сідаю за ноутбук, то відірвати мене вже нічого не зможе.

10. По справжньому відчувати героїв мені вдалося лише при написанні останньої книги – “Голос мого серця”. Я жила, думаючи про них, проплановуючи найменші дрібнички з їхнього життя, вимальовуючи їхні характери більше 11 місяців і мені страшенно тяжко зараз прощатися з ними. 

 

Ну на цьому, мабуть, все)))) Сподіваюся, вам сподобалася така ідея)))) Буду рада прочитати ваші цікаві факти)))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Цікаві факти”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"