Флешмоб про що мої книги
![Флешмоб про що мої книги Флешмоб про що мої книги](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620228957_705567.jpg)
Флешмоб про що мої книги
Зараз, коли “Шибайголову” завершено, маю часу трішки на блоги. Отож, про що мої книги? Що я хотіла ними сказати? Добре, що зявився цей блог, і я можу поговрити з вами тут без алегорій і метафор.
А дарма. Адептом пролайферських поглядів я стала цілком свідомо одинадцять років тому. До того у мене було занадто мало знань в цій сфері, я ними банально не цікавилась. Зараз я впевнено можу сказати – вважаю, що кожна людина має право на життя з моменту зачаття.
Я уникаю спорів на цю тему, бо вважаю що мої пореконання як і релігія це не тещо підлягає обговоренню. Але маючи можливість говорити через свої книги з читачем я так чи інак закладаю важливий месендж в свій твір. Життя – безцінне. Найнезахищеніша категорія людства, ті що не можуть навіть слова сказати в свій захист – діти. Вже за кілька тижнів після імплантації плоду у ембріону починає битися серце. Обривати це серцебиття – злочин.
Також я категорично проти смертної кари, війни чи інших бездумних способів позбавлення людини життя.
Певний час була волонтером на сайті психологічної допомоги людям схильним до самогубства.
Другий месендж – захист прав жінок. По роду своєї професії мені доводиться працювати з великою кількістю негативу і бачити чимало порушень прав жінки. Тому в моїх творах немає владних героїв, що гноблять жінку з чистого відчуття власної переваги і для задоволення.
Про що тоді мої історії?
Книга “Самодур бажає нащадків”, до прикладу містить опис процедури ЕКО, та розповідає читачу, що не всі запліднені ембріони імплантуються сурогатній матері, і куди потім використовують фактично зачатих дітей ні батькам, ні донорам не повідомляють.
“Ти мій поганий Дід Мороз” містить зокрема і певну частину моральних переживань головного героя щодо позбавлення його права на батьківство його ж нареченою.
“Від селянки до дружини мільйонера” – історія втрати головної героїні, переосмислення нею цінностей і приорітетів.
“Спадщина з сюрпризом” – в першу чергу боротьба головної героїні за можливість виховувати власну племінницю.
“Шибайголова” – взагалі драма. Головну героїню примушують перервати вагітність, і це призводить до жахливих наслідків.
Всі ці історії – про нас, про жінок, про ті проблеми з якими ми постійно стикаємось, якщо наважуємось відстояти власні права. На думку приходить скандал з Брітін Спірс, яку позбавили права завести дитину. Якщо вже зірка світового масштабу потерпає від такого ставлення до її тіла, то що гооврити про пересічну жінку?
Я дуже щаслива отримуючи позитивні коментарі від читачів, що поділяють мої погляди на життя. Користуючись цим блогом – дякую вам всім!
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб про що мої книги
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.