Флешмоб про що мої книги

Флешмоб про що мої книги
Зараз, коли “Шибайголову” завершено, маю часу трішки на блоги. Отож, про що мої книги? Що я хотіла ними сказати? Добре, що зявився цей блог, і я можу поговрити з вами тут без алегорій і метафор.
А дарма. Адептом пролайферських поглядів я стала цілком свідомо одинадцять років тому. До того у мене було занадто мало знань в цій сфері, я ними банально не цікавилась. Зараз я впевнено можу сказати – вважаю, що кожна людина має право на життя з моменту зачаття.
Я уникаю спорів на цю тему, бо вважаю що мої пореконання як і релігія це не тещо підлягає обговоренню. Але маючи можливість говорити через свої книги з читачем я так чи інак закладаю важливий месендж в свій твір. Життя – безцінне. Найнезахищеніша категорія людства, ті що не можуть навіть слова сказати в свій захист – діти. Вже за кілька тижнів після імплантації плоду у ембріону починає битися серце. Обривати це серцебиття – злочин.
Також я категорично проти смертної кари, війни чи інших бездумних способів позбавлення людини життя.
Певний час була волонтером на сайті психологічної допомоги людям схильним до самогубства.
Другий месендж – захист прав жінок. По роду своєї професії мені доводиться працювати з великою кількістю негативу і бачити чимало порушень прав жінки. Тому в моїх творах немає владних героїв, що гноблять жінку з чистого відчуття власної переваги і для задоволення.
Про що тоді мої історії?
Книга “Самодур бажає нащадків”, до прикладу містить опис процедури ЕКО, та розповідає читачу, що не всі запліднені ембріони імплантуються сурогатній матері, і куди потім використовують фактично зачатих дітей ні батькам, ні донорам не повідомляють.
“Ти мій поганий Дід Мороз” містить зокрема і певну частину моральних переживань головного героя щодо позбавлення його права на батьківство його ж нареченою.
“Від селянки до дружини мільйонера” – історія втрати головної героїні, переосмислення нею цінностей і приорітетів.
“Спадщина з сюрпризом” – в першу чергу боротьба головної героїні за можливість виховувати власну племінницю.
“Шибайголова” – взагалі драма. Головну героїню примушують перервати вагітність, і це призводить до жахливих наслідків.
Всі ці історії – про нас, про жінок, про ті проблеми з якими ми постійно стикаємось, якщо наважуємось відстояти власні права. На думку приходить скандал з Брітін Спірс, яку позбавили права завести дитину. Якщо вже зірка світового масштабу потерпає від такого ставлення до її тіла, то що гооврити про пересічну жінку?
Я дуже щаслива отримуючи позитивні коментарі від читачів, що поділяють мої погляди на життя. Користуючись цим блогом – дякую вам всім!
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб про що мої книги
Блог
В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео ШкурупіяВ Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно
Жага справедливості у книжці Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько
У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
Ініціатори пр
У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі
Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерівXI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.