Флешмоб про що мої книги

Флешмоб про що мої книги

Флешмоб про що мої книги

Зараз, коли “Шибайголову” завершено, маю часу трішки на блоги. Отож, про що мої книги? Що я хотіла ними сказати? Добре, що зявився цей блог, і я можу поговрити з вами тут без алегорій і метафор.

А дарма. Адептом пролайферських поглядів я стала цілком свідомо одинадцять років тому. До того у мене було занадто мало знань в цій сфері, я ними банально не цікавилась. Зараз я впевнено можу сказати – вважаю, що кожна людина має право на життя з моменту зачаття.

Я уникаю спорів на цю тему, бо вважаю що мої пореконання як і релігія це не тещо підлягає обговоренню. Але маючи можливість  говорити через свої книги з читачем я так чи інак закладаю важливий месендж в свій твір. Життя – безцінне. Найнезахищеніша категорія людства, ті що не можуть навіть слова сказати в свій захист – діти. Вже за кілька тижнів після імплантації плоду у ембріону починає битися серце. Обривати це серцебиття – злочин.

Також я категорично проти смертної кари, війни чи інших бездумних способів позбавлення людини життя.

Певний час була волонтером на сайті психологічної допомоги людям схильним до самогубства.

Другий месендж – захист прав жінок. По роду своєї професії мені доводиться працювати з великою кількістю негативу і бачити чимало порушень прав жінки.  Тому в моїх творах немає владних героїв, що гноблять жінку з чистого відчуття власної переваги і для задоволення.

Про що тоді мої історії?

Книга “Самодур бажає нащадків”, до прикладу містить опис процедури ЕКО, та розповідає читачу, що не всі запліднені ембріони імплантуються сурогатній матері, і куди потім використовують фактично зачатих дітей ні батькам, ні донорам не повідомляють.

“Ти мій поганий Дід Мороз” містить зокрема і певну частину моральних переживань головного героя щодо позбавлення його права на батьківство його ж нареченою.

“Від селянки до дружини мільйонера” – історія втрати головної героїні, переосмислення нею цінностей і приорітетів.

“Спадщина з сюрпризом” – в першу чергу боротьба головної героїні за можливість виховувати власну племінницю.

“Шибайголова” – взагалі драма. Головну героїню примушують перервати вагітність, і це призводить до жахливих наслідків.

Всі ці історії – про нас, про жінок, про ті проблеми з якими ми постійно стикаємось, якщо наважуємось відстояти власні права. На думку приходить скандал з Брітін Спірс, яку позбавили права завести дитину. Якщо вже зірка світового масштабу потерпає від такого ставлення до її тіла, то що гооврити про пересічну жінку?

Я дуже щаслива отримуючи позитивні коментарі від читачів, що поділяють мої погляди на життя. Користуючись цим блогом – дякую вам всім!

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб про що мої книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"