Флешмоб про що мої книги

Флешмоб про що мої книги

Флешмоб про що мої книги

Зараз, коли “Шибайголову” завершено, маю часу трішки на блоги. Отож, про що мої книги? Що я хотіла ними сказати? Добре, що зявився цей блог, і я можу поговрити з вами тут без алегорій і метафор.

А дарма. Адептом пролайферських поглядів я стала цілком свідомо одинадцять років тому. До того у мене було занадто мало знань в цій сфері, я ними банально не цікавилась. Зараз я впевнено можу сказати – вважаю, що кожна людина має право на життя з моменту зачаття.

Я уникаю спорів на цю тему, бо вважаю що мої пореконання як і релігія це не тещо підлягає обговоренню. Але маючи можливість  говорити через свої книги з читачем я так чи інак закладаю важливий месендж в свій твір. Життя – безцінне. Найнезахищеніша категорія людства, ті що не можуть навіть слова сказати в свій захист – діти. Вже за кілька тижнів після імплантації плоду у ембріону починає битися серце. Обривати це серцебиття – злочин.

Також я категорично проти смертної кари, війни чи інших бездумних способів позбавлення людини життя.

Певний час була волонтером на сайті психологічної допомоги людям схильним до самогубства.

Другий месендж – захист прав жінок. По роду своєї професії мені доводиться працювати з великою кількістю негативу і бачити чимало порушень прав жінки.  Тому в моїх творах немає владних героїв, що гноблять жінку з чистого відчуття власної переваги і для задоволення.

Про що тоді мої історії?

Книга “Самодур бажає нащадків”, до прикладу містить опис процедури ЕКО, та розповідає читачу, що не всі запліднені ембріони імплантуються сурогатній матері, і куди потім використовують фактично зачатих дітей ні батькам, ні донорам не повідомляють.

“Ти мій поганий Дід Мороз” містить зокрема і певну частину моральних переживань головного героя щодо позбавлення його права на батьківство його ж нареченою.

“Від селянки до дружини мільйонера” – історія втрати головної героїні, переосмислення нею цінностей і приорітетів.

“Спадщина з сюрпризом” – в першу чергу боротьба головної героїні за можливість виховувати власну племінницю.

“Шибайголова” – взагалі драма. Головну героїню примушують перервати вагітність, і це призводить до жахливих наслідків.

Всі ці історії – про нас, про жінок, про ті проблеми з якими ми постійно стикаємось, якщо наважуємось відстояти власні права. На думку приходить скандал з Брітін Спірс, яку позбавили права завести дитину. Якщо вже зірка світового масштабу потерпає від такого ставлення до її тіла, то що гооврити про пересічну жінку?

Я дуже щаслива отримуючи позитивні коментарі від читачів, що поділяють мої погляди на життя. Користуючись цим блогом – дякую вам всім!

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб про що мої книги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Юрій Андрухович — у короткому списку премії Нойштадта-2026

Український поет, прозаїк, перекладач, есеїст Юрій Андрухович увійшов до короткого списку американської премії Нойштадта 2026 року. Про це повідомляється на сайті організаторів премії —

У кінотеатрах США зʼявився фільм за мотивами повісті Стівена Кінга

У США вийшов у прокат фільм «Життя Чака» за мотивами однойменної повісті американського письменника Стівена Кінга. Про це письменник повідомив на своїй сторінці у мережі Х.
«Це фінальни

Стало відомо, скільки сплатили штрафу порушники мовного закону у бюджет

Порушники мовного законодавства з початку 2025 року сплатили майже 200 тисяч гривень штрафів. Про це мовний омбудсмен Тарас Кремінь повідомив в інтервʼю LB.ua.
За словами посадовця, цьо

У Словаччині на фестивалі BraK українки презентували переклади своїх романів

З 29 травня по 1 червня у столиці Словаччини відбувся міжнародний літературний фестиваль BRaK (Bratislavský knižný festival). Про це повідомили у соцмережах Українського інституту.

У п

Володимир Базилевський. «Крик з божевільні»

“Українська літературна газета”, ч. 5 (373), травень 2025
 
З НОВОЇ КНИГИ
 
ДО ОКЕАНУ
Планети гучний оргАн,
коморо землі, океан,
кити твої самогубці,
альбатроси по горло в мазуті,
дельфіни підранки.
 
Па

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"