Флешмоб “Про що мої книги”+анонс

Флешмоб “Про що мої книги”+анонс

Флешмоб “Про що мої книги”+анонс

Більшість з вас знають, що в мене доволі багато різних історій, і в кожну з них я вкладаю певну ідею, підтекст, який хочу донести до читача. Зараз я розкажу про підтексти моїх останніх робіт, викладених на букнеті =) 

1) “Особиста вендета” – книга, яку ми з співавтором Тарасом Мельником написали за 2,5 місяці. Історія про те, що помста – це не вихід. Історія про підтримку і щирі почуття, історія про складний шлях і про те, що в будь-якому випадку треба залишатися людиною. Історія про справжнє кохання і про спільне подолання перепон на шляху.

2) “Зіграй мою наречену” історія про те, що ніколи не треба здаватися, про те, що шлях є завжди, просто його треба гарно пошукати. Історія про те, що плідна праця окупається, про те, що будь-яку мрію можливо втілити в життя, якщо перетворити її на мету й послідовно йти до неї. Історія про справжнє кохання, яке не купити, історя про підтримку і віру в близьку людину, віру настільки сильну, що навіть якщо та людина сама в себе не вірила, вона починає вірити…) 

3) “Така собі мільйонерка” – історія про те, що ніколи не пізно почати шукати свій шлях і йти ним прямо до своєї мети. Історія про вірність і довіру, про дружбу і кохання навіть на відстані, історія про те, що шлях неменш важливий за результат і про те, що ми в будь-якому випадку будемо нести відповідальність за те, що робимо.

4) “ВІЛ. Моя боротьба” – історія про те, що коли в тебе є, за що боротися, коли цим “чимось” є відносини з коханою людиною, то все можливо. Просто треба йти вперед і боротися, не здаватися навіть якщо ситуація здається безнадійною.. Бо знаходить той, хто шукає, а не той, хто вже опустив голову і здався. Оповідь від смертельно хворого хлопця.

5) “Вісім бажань” – історія про справжню ціну щастя, і про вибір. Про те, що кожен сам кує свою долю, про те, що кожна наша дія має наслідки… Про те, що треба цінувати те, що в нас є, і бути уважними до близьких. Історія про те, що у кожної людини є “друге дно”, інша сторона, глибша. Історія без награних хепіендів. Оповідь одразу від вісьмох персонажів.

6) “Мій дегустатор” – історія про те, що людина сама обирає свій шлях, і не завжди він “правильний” з точки зору оточення. Але ще й про те, що так званого “правильного” насправді зовсім не існує. Історія про дуже талановиту людину з в якомусь сенсі нетиповою, можливо навіть хтось сказав би “хворою” психікою. Оповідь від вчителя та учениці по черзі. 

7) “Час героя” – історія про справжню дружбу і про те, на що людина готова піти заради друга. Історія про командну роботу, про те, що не завжди доля дає виграшні карти. 

ОПОВІДАННЯ

1) “Заради хазяйки. Сповідь віртуального помічника” – історія про те, що кохати можна тільки душу. Історія незвичного кохання штучного інтелекту до своєї хазяйки.  Оповідь від хлопця-віртуального помічника.

2) “Перше бажання” – історія про те, що кохання – це не бажання заволодіти, а бажання зробити людину щасливою, оберігати її не для того, щоб потім перед нею хизуватися, а просто щоб їй було добре. 

3) “Каф письменниці” – історія про те, що будь-які досягнення, яких ти досягаєш нечесним шляхом ніколи не принесуть справжнього задоволення. Шлях не менш важливий за ціль. Так було, є і буде. 

4) “Я та мій булер. 9 кіл пекла” – алегорія на дев’ять кіл пекла в сучасній реальності. Історія про булінг, про жорстокість підлітків, про те, що багато людей просто “пливе за течією”, але при цьому все ж в кожного з нас є вибір і, при бажанні, ми завжди можемо сказати свою справжню думку. 

5) “Останнє кохання Аластара” – історія про те, що змінитися може кожен. Історія про самопожертву і справжнє кохання. 

6) “Taker. Я заберу твій біль.” – історія про те, що заради людини, яку ти кохаєш, ти дійсно підеш на все. Не важливо, наскільки це буде боляче та тяжко, ти все витерпиш тому що ти знаєш, що так ти зможеш хоч трошки покращити життя дорогої тобі людини.

А ЗАРАЗ НОВИНА! В ЧЕТВЕР ПОЧНУ ВИКЛАДКУ СВОГО РОМАНУ, ЯКИЙ НАПИСАЛА ДУЖЕ ДАВНО, ЗАРАЗ ДАМ ВАМ ОБКЛАДИНКУ БЕЗ ПОЯСНЕНЬ! Цю ілюстрацію малювали спеціально для цієї книги))

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Про що мої книги”+анонс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"