Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2
![Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2 Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630080611_7517242.jpg)
Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2
Знову всім привіт) Як і обіцяла, публікую другий блог. Чому саме так? А тому, що просто не змогла не згадати про знайомство нашої улюбленої пари – Джейка й Алекси. І хоча хтось повсякчас намагається стати їм на заваді, вони все одно не здаються і йдуть до спільної мети.
Ох, яке ж це прекрасне відчуття – просто рухатися, позбутися всіх зайвих емоцій, кружляючи по залу під ритм музики.
Мабуть, минуло вже кілька годин, а я все ще не припиняла свій легкий танець. Потрібно було повертатися додому, вигадати, як допомогти сестрі. Небажання повертатися в сіру реальність, змушувало залишатися в цьому будинку, допоки сили не полишать мене.
Раптом мої очі вловили рух за вікном. Здавалося, що це була людина, але хто може бути тут та ще й о такій порі? Відкинувши всі сумніви, продовжила ловити ритм.
Мозок взагалі відключився, здавалося наче ноги й руки живуть окремим життям. Я танцювала без жодного жалю до себе, мене несла повільна мелодія. Рухи були плавними та непідкореними. Я могла забути, забути про все й потрапити у власну країну: мінорів, до, мі, солів й неземних хвиль музики.
— Гарно рухаєшся, — зупинив мене приємний чоловічий голос, з нотками хрипоти.
Уривочок №2
— Бу, — раптом почулося з-за спини.
Я злякано підскочила, схопила палицю, що лежала неподалік та розвернулася, готова відбиватися від атаки.
— Оу, — відсахнувся чоловік за спиною. — Це просто жарт. Заспокойся. Я не збираюся тебе чіпати, — насмішкувато продовжував говорити той самий чорнявий незнайомець й почав повільно підступати, явно намагаючись забрати палицю.
До речі, сьогодні вийшло продовження до книг “Поєднані танцем” та “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”
Що ж чекає на наших героїв?))) Сюжет лише загострюється)))) Не пропустіть продовження)))) Оновлення книги “Поєднані танцем”, як і завжди, через день, а фінальні розділи книги ” Популярність – це добре. Але як її позбутися?”, будуть вже у неділю)))))
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.