Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Знову всім привіт) Як і обіцяла, публікую другий блог. Чому саме так? А тому, що просто не змогла не згадати про знайомство нашої улюбленої пари – Джейка й Алекси. І хоча хтось повсякчас намагається стати їм на заваді, вони все одно не здаються і йдуть до спільної мети.

Ох, яке ж це прекрасне відчуття – просто рухатися, позбутися всіх зайвих емоцій, кружляючи по залу під ритм музики.

Мабуть, минуло вже кілька годин, а я все ще не припиняла свій легкий танець. Потрібно було повертатися додому, вигадати, як допомогти сестрі. Небажання повертатися в сіру реальність, змушувало залишатися в цьому будинку, допоки сили не полишать мене.

Раптом мої очі вловили рух за вікном. Здавалося, що це була людина, але хто може бути тут та ще й о такій порі? Відкинувши всі сумніви, продовжила ловити ритм.

Мозок взагалі відключився, здавалося наче ноги й руки живуть окремим життям. Я танцювала без жодного жалю до себе, мене несла повільна мелодія. Рухи були плавними та непідкореними. Я могла забути, забути про все й потрапити у власну країну: мінорів, до, мі, солів й неземних хвиль музики.

— Гарно рухаєшся, — зупинив мене приємний чоловічий голос, з нотками хрипоти.

 

Уривочок №2

 

— Бу, — раптом почулося з-за спини.

Я злякано підскочила, схопила палицю, що лежала неподалік та розвернулася, готова відбиватися від атаки.

— Оу, — відсахнувся чоловік за спиною. —  Це просто жарт. Заспокойся. Я не збираюся тебе чіпати, — насмішкувато продовжував говорити той самий чорнявий незнайомець й почав повільно підступати, явно намагаючись забрати палицю.

 

До речі, сьогодні вийшло продовження до книг “Поєднані танцем” та “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”

 

                        

 Що ж чекає на наших героїв?)))  Сюжет лише загострюється)))) Не пропустіть продовження)))) Оновлення книги “Поєднані танцем”, як і завжди, через день, а фінальні розділи книги ” Популярність – це добре. Але як її позбутися?”, будуть вже у неділю)))))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"