Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Знову всім привіт) Як і обіцяла, публікую другий блог. Чому саме так? А тому, що просто не змогла не згадати про знайомство нашої улюбленої пари – Джейка й Алекси. І хоча хтось повсякчас намагається стати їм на заваді, вони все одно не здаються і йдуть до спільної мети.

Ох, яке ж це прекрасне відчуття – просто рухатися, позбутися всіх зайвих емоцій, кружляючи по залу під ритм музики.

Мабуть, минуло вже кілька годин, а я все ще не припиняла свій легкий танець. Потрібно було повертатися додому, вигадати, як допомогти сестрі. Небажання повертатися в сіру реальність, змушувало залишатися в цьому будинку, допоки сили не полишать мене.

Раптом мої очі вловили рух за вікном. Здавалося, що це була людина, але хто може бути тут та ще й о такій порі? Відкинувши всі сумніви, продовжила ловити ритм.

Мозок взагалі відключився, здавалося наче ноги й руки живуть окремим життям. Я танцювала без жодного жалю до себе, мене несла повільна мелодія. Рухи були плавними та непідкореними. Я могла забути, забути про все й потрапити у власну країну: мінорів, до, мі, солів й неземних хвиль музики.

— Гарно рухаєшся, — зупинив мене приємний чоловічий голос, з нотками хрипоти.

 

Уривочок №2

 

— Бу, — раптом почулося з-за спини.

Я злякано підскочила, схопила палицю, що лежала неподалік та розвернулася, готова відбиватися від атаки.

— Оу, — відсахнувся чоловік за спиною. —  Це просто жарт. Заспокойся. Я не збираюся тебе чіпати, — насмішкувато продовжував говорити той самий чорнявий незнайомець й почав повільно підступати, явно намагаючись забрати палицю.

 

До речі, сьогодні вийшло продовження до книг “Поєднані танцем” та “Популярність – це добре. Але як її позбутися?”

 

                        

 Що ж чекає на наших героїв?)))  Сюжет лише загострюється)))) Не пропустіть продовження)))) Оновлення книги “Поєднані танцем”, як і завжди, через день, а фінальні розділи книги ” Популярність – це добре. Але як її позбутися?”, будуть вже у неділю)))))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Перше знайомство”. Дубль 2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Експерти озвучили 23 істотні проблеми українського книговидання

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, експерти озвучили 23 проблеми сектор

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"