Флешмоб: “Перше знайомство героїв”
![Флешмоб: “Перше знайомство героїв” Флешмоб: “Перше знайомство героїв”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1627997032_7717911.jpg)
Флешмоб: “Перше знайомство героїв”
Привітики, мої любі! Хочу подякувати, Мар’яні Долі, за такий цікавий флешмоб: Перше знайомство героїв
Фальшива наречена
Уривок:
– Дівчино. Ви в порядку? – Пролунав баритоновий голос прохожого. Досить приємний голос.
– Так. – Впевнено відповіла, втираючи сльози. Ну, не вміла я проявляти слабкість перед людьми. В дома у своїй кімнаті за закритими дверима, де мене ніхто не бачить і не чує, так. Але не привселюдно. Це для мене було не припустимо, адже вони тоді починали мене жаліти, а я цього терпіти не могла. Хай зараз я, це зробила. Але, це була чисто початок депресійного стану. Навіть сильна людина коли-небудь ламається.
Тому впевнено піднявши погляд на перехожого. І відразу натрапила на погляд чорних очей. Вони були настільки темними немов – це очі самого диявола. При світлі ліхтаря вони набували відтінку червоного. Я жахнулася і поспіхом встала на ноги. Дивлячись цьому дияволу прямісінько в очі. На його обличчі красувалась не зрозуміла мені усмішка. А його ідеальна зовнішність відлякувала і притягувала одночасно: Виразні вилиці. Опухлі губи не природного червоного відтінку. Густі брови. Довгі вії. Бліде обличчя. І волосся кольору вугілля. Тіло здається теж було досконале, але мені мало, що вдавалося розгледіти. – Я напевно вже піду. – Якось не впевнено промовила. І взявши валізу в руки відступила на крок.
– Може вам допомогти? – Не припиняв пропонувати допомогу чоловік. Але я була така налякана, що просто хотілося кинути всі речі та втекти не озираючись. Бігти до втрати свідомості.
– Мені не потрібна ваша допомога. І взагалі… ви кудись йшли? От, і йдіть собі далі. – Обережно вимовила я.
– Але я хотів вам допомогти. – Посміхнувся той.
Так-так. Знаю я їхню допомогу. Потім будуть показувати по телевізору, не в дуже зручній для мене позі. Та ще й знати не будуть хто я. Документів в мене все одно немає. Краще остерігатися таких помічників. Та ще й посеред ночі. Мало хто гуляє нічним містом.
– Ага! Допомогти він хотів! Комусь іншому будеш розказувати. Але точно не мені. – Прокричала я. Та знову почала відступати. А той диявол навпаки почав наступати на мене. От тепер мені дійсно стало лячно. Взявши в руку міцніше свою валізу, я розвернулася і почала бігти так швидко, як могла. Сніг заліпив мені обличчя. Я майже нічого не бачила. Але бігла не обертаючись. Навіть коли в боку почало колоти не припиняла. Коли я остаточно зрозуміла, що за мною ніхто не женеться. От, тоді я стала перевести дух.
______________________________________________________________________________
Ну і як вам перше знайомство? Я сміюсь, мов божевільна. Це ж треба було так перелякатись. А далі ще одне солодке знайомство і випадкові голі сцени. Хі-хі-хі…
Гарного дня! Усміхайтесь частіше)))
Ваша Марі!
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб: “Перше знайомство героїв”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.