Флешмоб “Мої секретики”

Флешмоб “Мої секретики”

Флешмоб “Мої секретики”

Вісм привіт)

Мої найперші спогади – це як я сиджу і гортаю книжку. Саме так, гортаю, адже взяла першу книгу в руки ще коли мені не було й року) Як тільки навчилася говорити, то одразу почала розповідати власні історії. Жаль, не збереглися, але є записи, як я щось розповідаю, ще не вимовляючи  й половини букв)

Проживала у містечку Радомишль на Житомирщині. Там я, як і Каміла Дані, не раз заглядала в бібліотеку.  Я там бувала настільки часто, що навіть виграла дві нагороди за найбільшу кількість прочитаних книг, серед усіх мешканців містечка.

Також час у мене знаходився і на музичну школу. Яку я успішно завершила, також по класу фортепіано.

Коли завершила навчатися в школі, поступила до університету та переїхала до Києва.

Під час навчання ще на першому семестрі, у моїй сім’ї сталася болісна для кожного з нас подія. Єдиною відрадою став Букнет, рекламу якого випадково побачила в Інстаграмі. Я випадково гортала сторінки і заглянула на сторінку конкурси, дуже вже полюбляю брати в них участь. Там якраз був один, який за тематикою був для мене дуже близьким. Цієї ж ночі мені наснився сон із дуже цікавим сюжетом. Недовго думаючи, взяла і почала писати книгу “Блакитне сяйво”. Через три місяці вона вже була повністю готовою. Це настільки мені сподобалося, що незабаром десятки ідей почали вирувати у мене в голові. Я ледве встигала їх записувати.

Наступну книгу “Чарівний пролісок” я також написала за сюжетом, який мені приснився. А от причиною написання  “Як стати популярною до випускного” стали мої емоції. В той момент в моєму житті знову пішло все шкереберть і я вилила це на папері, взявши за основу розповіді декількох людей про своє життя.

Ну а “Справжня я” і “Завжди будь собою” були написані вже по ідеям, які в мене були ще з самісінького дитинства. Так уже вийшло, що ще з народження у мене було дуже мало друзів. Зазвичай один-двоє, не більше. Але і вони надавали перевагу погуляти з моїм братом і просто проганяли мене геть, почасти обзиваючи. В такі моменти я замикалася в собі та уявляла, наче всі ці діти – мої друзі, ми постійно встряємо у всілякі пригоди. Ну і як же було без супер сил. 

Коли Рома Арівідерчі запропонував флешмоб, коли потрібно дістати зі шкафа старі запилені історії, я пригадала про мої дитячі мрії та почала писати “Справжню я”. 

Ну а “Завжди будь собою” – це те, що в мене наболіло на душі. Адже як часто люди покидають те, що люблять для того, щоб відповідати загальним ідеалам. Ми повинні завжди бути собою.

Ну і ще трішки про себе. Через два тижні мені виповниться 18 років. Навчаюся на менеджера зовнішньоекономічної діяльності та мрію також продовжувати писати. 

До речі, через два тижні і два дні моїй сторінці на Букнет також буде пів року)

Якщо когось цікавить якась інформація про мене, то запитуйте)))) Відповідатиму на всі питання))))

Дякую, Каміло Дані, за такий чудовий флешмоб))) Якщо є бажаючі, то приєднуйтесь)))))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Мої секретики”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"