Флешмоб “Мої секретики”

Флешмоб “Мої секретики”

Флешмоб “Мої секретики”

Вісм привіт)

Мої найперші спогади – це як я сиджу і гортаю книжку. Саме так, гортаю, адже взяла першу книгу в руки ще коли мені не було й року) Як тільки навчилася говорити, то одразу почала розповідати власні історії. Жаль, не збереглися, але є записи, як я щось розповідаю, ще не вимовляючи  й половини букв)

Проживала у містечку Радомишль на Житомирщині. Там я, як і Каміла Дані, не раз заглядала в бібліотеку.  Я там бувала настільки часто, що навіть виграла дві нагороди за найбільшу кількість прочитаних книг, серед усіх мешканців містечка.

Також час у мене знаходився і на музичну школу. Яку я успішно завершила, також по класу фортепіано.

Коли завершила навчатися в школі, поступила до університету та переїхала до Києва.

Під час навчання ще на першому семестрі, у моїй сім’ї сталася болісна для кожного з нас подія. Єдиною відрадою став Букнет, рекламу якого випадково побачила в Інстаграмі. Я випадково гортала сторінки і заглянула на сторінку конкурси, дуже вже полюбляю брати в них участь. Там якраз був один, який за тематикою був для мене дуже близьким. Цієї ж ночі мені наснився сон із дуже цікавим сюжетом. Недовго думаючи, взяла і почала писати книгу “Блакитне сяйво”. Через три місяці вона вже була повністю готовою. Це настільки мені сподобалося, що незабаром десятки ідей почали вирувати у мене в голові. Я ледве встигала їх записувати.

Наступну книгу “Чарівний пролісок” я також написала за сюжетом, який мені приснився. А от причиною написання  “Як стати популярною до випускного” стали мої емоції. В той момент в моєму житті знову пішло все шкереберть і я вилила це на папері, взявши за основу розповіді декількох людей про своє життя.

Ну а “Справжня я” і “Завжди будь собою” були написані вже по ідеям, які в мене були ще з самісінького дитинства. Так уже вийшло, що ще з народження у мене було дуже мало друзів. Зазвичай один-двоє, не більше. Але і вони надавали перевагу погуляти з моїм братом і просто проганяли мене геть, почасти обзиваючи. В такі моменти я замикалася в собі та уявляла, наче всі ці діти – мої друзі, ми постійно встряємо у всілякі пригоди. Ну і як же було без супер сил. 

Коли Рома Арівідерчі запропонував флешмоб, коли потрібно дістати зі шкафа старі запилені історії, я пригадала про мої дитячі мрії та почала писати “Справжню я”. 

Ну а “Завжди будь собою” – це те, що в мене наболіло на душі. Адже як часто люди покидають те, що люблять для того, щоб відповідати загальним ідеалам. Ми повинні завжди бути собою.

Ну і ще трішки про себе. Через два тижні мені виповниться 18 років. Навчаюся на менеджера зовнішньоекономічної діяльності та мрію також продовжувати писати. 

До речі, через два тижні і два дні моїй сторінці на Букнет також буде пів року)

Якщо когось цікавить якась інформація про мене, то запитуйте)))) Відповідатиму на всі питання))))

Дякую, Каміло Дані, за такий чудовий флешмоб))) Якщо є бажаючі, то приєднуйтесь)))))

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Мої секретики”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"