Флешмоб “Літературне дежавю”
Флешмоб “Літературне дежавю”
Шановні читачі, трішки запізно вирішила приєднатися до флешмобу колеги Мар’яни Долі “Літературне дежавю”, оскільки довго думала який же уривок і з якого твору взяти:) Усе-таки знайшла все потрібне для флешмобу, а тепер залишається Вам лише вгадати з якою книгою є схожі моменти, що описані нижче;) Дам підказку: назва того літературного твору не раз була згадана в новелі;)
Уривок із новели “Де хмари співають”:
“Ох, небеса! Якби я вміла ще й вірші писати, то б усі мої поезії вже були б про вас!
Так, досить балакати, час уже політати!
Оскільки розминка в мене вже була, тому розвертаюся в горизонтальній площині на триста шістдесят градусів і роблю простий віраж. І так тричі, а тоді набираю висоту. Перший етап, тобто введення, – виконаний, приступаю до прямолінійної ділянки. Готово. Ну а зараз висновок і поворот на вертикалі під кутом дев’яносто градусів, тобто пікірую. Тепер прямолінійно знижуюся.
Холодне повітря б’є в обличчя, а волосся позаду майорить, немов прапор. Як я виглядаю збоку? Не дуже смішно?
Ой, там попереду маленька хмаринка якраз на моєму шляху й трішки більша за мене. Сповільнюся й розправлю крила і руки, та й пролітаю крізь неї. Обертаюся й переконуюся, що пробила її і там залишився отвір у формі тіла ангела. Те, що й треба було. Радості немає меж, бо завжди хотіла це зробити й ось випала така прекрасна нагода.
Щодо нагод, думаю, що скоро матиму змогу політати навколо веселки й крізь неї, а також погратися, як із хмаринкою. Де ж ти, веселко?
Що там у нас далі? Ах, так, «Бочка»! Обертаюся й роблю повільні, потрійні, горизонтальні повороти. Можна було й швидкі, але не впевнена, чи мене не знудить під час фігури. Не треба було наминати кексики перед сном.
Розвертаюся на невеликій швидкості навколо себе. «Чакра Флорова» – виконано. Ще можна декілька разів її повторити, бо одного мені замало. До речі, ця фігура нагадує мертву петлю, проте остання виконується на великій швидкості і є небезпечною.
«Штопор». Багато пілотів загинули, коли намагалися вийти з цього зигзагу, але я все одної її роблю. Починаю повільно йти на зниження зигзагом. Ух, аж голова закрутилася.
Напевно, вас цікавить те, чи зустрічалася я вже з літаками. Моя відповідь така: ні, зустрічі з літаками ще не було й, думаю, не буде (ось чого-чого, а цього точно мені не потрібно). А ось щодо птахів, то так. На щастя, я встигала їх помітити першою і спокійно розвернутися, щоб не зустрітися головою до голови.
Нарешті мій улюблений Імельман! Вертикально піднімаюся вгору, а тоді роблю напів бочку у верхній частині. Готово! Ой, ще хочу повторити. Не буду марнувати час, адже він іще потрібен, щоб щось нове попробува!
«Ти вільний бути самим собою, тут і зараз, і ніщо не може тобі завадити»”.
Чекатиму на Ваші здогадки-відповіді.
P.S. Нове оповідання «Цуцик» зі збірки дитячих оповідань “Дивосвіт” уже давно опубліковане:)
З любов’ю,
Умираючий Лебідь
Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Літературне дежавю”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.