Флешмоб “Купідон”

Флешмоб “Купідон”

Флешмоб “Купідон”

Доброго вечора шановні читачі та колеги!

Незабаром день Святого Валентина і я подумала (чесно цього разу дякую свому редактору за ідею і ще одному автору Букнет). Зробити флешмоб під назвою “Купідон”.

Пропоную: написати маленьку розповідь на тематику дня закоханих. Опублікувати в себе на сторінці (розмір до 30 000зн. з пробілами)Обов’язково В ТЕГАХ МАЄ БУТИ СЛОВО “КУПІДОН” Жанр будь-який. 

 

У нас буде журі, і буде опитування в соц сережах (до речі навіть спонсор є). Тобто, до результатів журі ми додамо голосування читачів і переможці отримують: особисто від мене підтримку новинки в соцмережах і ще деякий сюрприз (розкажу коли виграєте:)). Також буде опублікований блог з усіма учасниками та посилання на твори. ( це теж непогана реклама). 

Журі:

Олена Блашкун

Наталья Русанова

Каміла Дані 

Наталка Сеник

Міла Федорук

 

Стосовно призу спонсора: 1. нагорода “Відмінний сюжет” ( до будь-якого твору)

                                              2. “Золоте перо”

                                               3. “Дякую”

І так в нас не так багато часу — до 15 лютого. Тобто всі твори пувинні бути закінчені на порталі до 00:01 15.02

Ще одне: не забувайте, що маленька історія може стати передісторією до цікавезного твору:) і чудовий подарунок нашим дорогим читачам на день святого Валентина) 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Купідон”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"