#флешмоб “Книги”
#флешмоб “Книги”
Вітаю всіх! Або доброго вам вечора!
Я приєднуюся, до флешмобу, який започаткувала Софія Вітерець
Хочу розповісти вам про декілька зі своїх творів у які я дуже старанно вкладав сенс, про який потрібно задуматися. А ще краще після всього обдуманого почати все змінювати і вирішувати якомога скоріше!
Отож почнімо…
— — —
Книга ПЕРША
Щоденник убивств — у цьому творі, я хотів донести до читача… що можу приховувати наші рідні, а саме, з якими страшними таємницями вони засинають. Живучи зі своїми рідними багато років, ми навіть і не підозрюємо, що вони приховують. Ми можемо говорити з ними, веселитися, розповідати про своє життя, а коли запитаємо їх про їхні справи, вони завжди відповідають: все в порядку. Так і у цій історії… Сестра дізнається правду про свого брата, який вже довгий час тримає в собі страшну таємницю! Інколи ми задумуємося, чому наші рідні приходять додому не маючи настрою, чому не хочуть говорити за те, що у них відбулося за день. Можливо вони тримають дещо в собі та не хочу викрити себе!
— — —
Книга ДРУГА
11.03.2019. Нотатки з щоденника — сенс цього твору полягає в тому, що коли закохуєшся, то непотрібно прив’язуватися до людини настільки сильно, що боїшся втратити, або відпустити, коли у ваших стосунках відбуваються зміни. Потрібно розуміти те, що життя кожної людини неможливо контролювати та тримати на прив’язі!
— — —
Книга ТРЕТЯ
11.11.2019. Останні нотатки — хоч твір ще не дописаний до кінця й оновлення, я викладаю постійно, це не вплинуло на те, що у твір вже на початку закладено декілька СМИСЛІВ, для роздумів, про існування нашого життя і розв’язання наших проблем. Цим твором, я хочу донести до читачів, наскільки наше життя унікальне, а ми витрачаємо його на дрібниці, сварки, переживання, що за нас говорять і так далі. Також у творі зазначені головні принципи наших страждань. Також чому люди не хочуть розуміти своє існування або ще гірше: чому вони не хочуть віднайти його!
— — —
Дякую всім, що ви зі мною 🙂
Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.