#флешмоб “Книги”

#флешмоб “Книги”

#флешмоб “Книги”

Вітаю всіх! Або доброго вам вечора!

Я приєднуюся, до флешмобу, який започаткувала Софія Вітерець

 

Хочу розповісти вам про декілька зі своїх творів у які я дуже старанно вкладав сенс, про який потрібно задуматися. А ще краще після всього обдуманого почати все змінювати і вирішувати якомога скоріше!

 

Отож почнімо…

 

— — —

 

Книга ПЕРША

 

 

Щоденник убивств — у цьому творі, я хотів донести до читача… що можу приховувати наші рідні, а саме, з якими страшними таємницями вони засинають. Живучи зі своїми рідними багато років, ми навіть і не підозрюємо, що вони приховують. Ми можемо говорити з ними, веселитися, розповідати про своє життя, а коли запитаємо їх про їхні справи, вони завжди відповідають: все в порядку. Так і у цій історії… Сестра дізнається правду про свого брата, який вже довгий час тримає в собі страшну таємницю! Інколи ми задумуємося, чому наші рідні приходять додому не маючи настрою, чому не хочуть говорити за те, що у них відбулося за день. Можливо вони тримають дещо в собі та не хочу викрити себе!

— — —

Книга ДРУГА

 

11.03.2019. Нотатки з щоденника — сенс цього твору полягає в тому, що коли закохуєшся, то непотрібно прив’язуватися до людини настільки сильно, що боїшся втратити, або відпустити, коли у ваших стосунках відбуваються зміни. Потрібно розуміти те, що життя кожної людини неможливо контролювати та тримати на прив’язі!

— — —

Книга ТРЕТЯ

 

11.11.2019. Останні нотатки — хоч твір ще не дописаний до кінця й оновлення, я викладаю постійно, це не вплинуло на те, що у твір вже на початку закладено декілька СМИСЛІВ, для роздумів, про існування нашого життя і розв’язання наших проблем. Цим твором, я хочу донести до читачів, наскільки наше життя унікальне, а ми витрачаємо його на дрібниці, сварки, переживання, що за нас говорять і так далі. Також у творі зазначені головні принципи наших страждань. Також чому люди не хочуть розуміти своє існування або ще гірше: чому вони не хочуть віднайти його!

— — —

Дякую всім, що ви зі мною 🙂

Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"