#флешмоб “Книги”

#флешмоб “Книги”

#флешмоб “Книги”

Вітаю всіх! Або доброго вам вечора!

Я приєднуюся, до флешмобу, який започаткувала Софія Вітерець

 

Хочу розповісти вам про декілька зі своїх творів у які я дуже старанно вкладав сенс, про який потрібно задуматися. А ще краще після всього обдуманого почати все змінювати і вирішувати якомога скоріше!

 

Отож почнімо…

 

— — —

 

Книга ПЕРША

 

 

Щоденник убивств — у цьому творі, я хотів донести до читача… що можу приховувати наші рідні, а саме, з якими страшними таємницями вони засинають. Живучи зі своїми рідними багато років, ми навіть і не підозрюємо, що вони приховують. Ми можемо говорити з ними, веселитися, розповідати про своє життя, а коли запитаємо їх про їхні справи, вони завжди відповідають: все в порядку. Так і у цій історії… Сестра дізнається правду про свого брата, який вже довгий час тримає в собі страшну таємницю! Інколи ми задумуємося, чому наші рідні приходять додому не маючи настрою, чому не хочуть говорити за те, що у них відбулося за день. Можливо вони тримають дещо в собі та не хочу викрити себе!

— — —

Книга ДРУГА

 

11.03.2019. Нотатки з щоденника — сенс цього твору полягає в тому, що коли закохуєшся, то непотрібно прив’язуватися до людини настільки сильно, що боїшся втратити, або відпустити, коли у ваших стосунках відбуваються зміни. Потрібно розуміти те, що життя кожної людини неможливо контролювати та тримати на прив’язі!

— — —

Книга ТРЕТЯ

 

11.11.2019. Останні нотатки — хоч твір ще не дописаний до кінця й оновлення, я викладаю постійно, це не вплинуло на те, що у твір вже на початку закладено декілька СМИСЛІВ, для роздумів, про існування нашого життя і розв’язання наших проблем. Цим твором, я хочу донести до читачів, наскільки наше життя унікальне, а ми витрачаємо його на дрібниці, сварки, переживання, що за нас говорять і так далі. Також у творі зазначені головні принципи наших страждань. Також чому люди не хочуть розуміти своє існування або ще гірше: чому вони не хочуть віднайти його!

— — —

Дякую всім, що ви зі мною 🙂

Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"