#флешмоб “Книги”
#флешмоб “Книги”
Вітаю всіх! Або доброго вам вечора!
Я приєднуюся, до флешмобу, який започаткувала Софія Вітерець
Хочу розповісти вам про декілька зі своїх творів у які я дуже старанно вкладав сенс, про який потрібно задуматися. А ще краще після всього обдуманого почати все змінювати і вирішувати якомога скоріше!
Отож почнімо…
— — —
Книга ПЕРША
Щоденник убивств — у цьому творі, я хотів донести до читача… що можу приховувати наші рідні, а саме, з якими страшними таємницями вони засинають. Живучи зі своїми рідними багато років, ми навіть і не підозрюємо, що вони приховують. Ми можемо говорити з ними, веселитися, розповідати про своє життя, а коли запитаємо їх про їхні справи, вони завжди відповідають: все в порядку. Так і у цій історії… Сестра дізнається правду про свого брата, який вже довгий час тримає в собі страшну таємницю! Інколи ми задумуємося, чому наші рідні приходять додому не маючи настрою, чому не хочуть говорити за те, що у них відбулося за день. Можливо вони тримають дещо в собі та не хочу викрити себе!
— — —
Книга ДРУГА
11.03.2019. Нотатки з щоденника — сенс цього твору полягає в тому, що коли закохуєшся, то непотрібно прив’язуватися до людини настільки сильно, що боїшся втратити, або відпустити, коли у ваших стосунках відбуваються зміни. Потрібно розуміти те, що життя кожної людини неможливо контролювати та тримати на прив’язі!
— — —
Книга ТРЕТЯ
11.11.2019. Останні нотатки — хоч твір ще не дописаний до кінця й оновлення, я викладаю постійно, це не вплинуло на те, що у твір вже на початку закладено декілька СМИСЛІВ, для роздумів, про існування нашого життя і розв’язання наших проблем. Цим твором, я хочу донести до читачів, наскільки наше життя унікальне, а ми витрачаємо його на дрібниці, сварки, переживання, що за нас говорять і так далі. Також у творі зазначені головні принципи наших страждань. Також чому люди не хочуть розуміти своє існування або ще гірше: чому вони не хочуть віднайти його!
— — —
Дякую всім, що ви зі мною 🙂
Оригінал статті на Букнет: #флешмоб “Книги”
Блог
У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — ОновленоУ підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого
На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графітіУ селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов
Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війниУ Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume
У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українськоюУ музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає
Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.